Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ROZHOVORY

 • Bezstarostná
  Bezstarostná

  Úplne obyčajná „baba“. Zrazu je známa, bohatá, populárna. Ako prvá na Slovensku vyhrala v reality show desať miliónov korún. LINDA DREVENKOVÁ (23) však pre to nič neurobila, iba „bola“.

 • Prežil nemožné
  Prežil nemožné

  Málokto vie, že PETER MORIC, známy ako Citrón, zakladateľ legendárneho bratislavského Traditional Clubu sa podieľal na projekcii desiatok priehrad a iných hydrotechnických stavieb na celom svete. Vždy cestoval s rodinou, neskôr, keď väčšiu časť rodiny stratil, cestoval, aby zabudol na kruté straty...

 • Desmod v celibáte
  Desmod v celibáte

  Správny muzikant urobí pre svoju kapelu všetko, ale takú obetu, akú priniesol na oltár lásky DESMOD, sme tu ešte nemali. Na 23 dní sa vzdali sexu!

 • Z politiky do šoubiznisu?
  Z politiky do šoubiznisu?

  Poslankyňa EDITA ANGYALOVÁ (26) vyhrala miesto na kandidátke Smeru v študentskej súťaži. Dnes na zvoliteľnom mieste nie je, aj keď v parlamente nepatrila medzi tých, ktorí za poslanecký plat čušia ako voš pod chrastou.

 • Len „milé“ škandály
  Len „milé“ škandály

  Nového riaditeľa Markízy VÁCLAVA MIKU (42) prezývajú Speedy Gonzales, lebo je rýchly a všetko chce hneď. Ochranku nepotrebuje. Nehrozí mu, že sa postrelí do nohy, lebo nemá zbrojný pas ani zbraň.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×