Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ROZHOVORY

 • Nenahraditeľná
  Nenahraditeľná

  Stretli sme sa, aby sme sa porozprávali o nej. ALENA CHUDÍKOVÁ rozprávala o ňom. O Ladislavovi Chudíkovi, ktorého miluje celé Slovensko. „Verím, že bude chodiť aj bez opory,“ povie 56-ročná žena, ktorá je pre svojho slávneho 82-ročného manžela zotavujúceho sa po ťažkej chorobe tou najväčšou výhrou v živote.

 • Nie som karierista
  Nie som karierista

  Je jedným z najkvalitnejších moderátorov na Slovensku, ktorý prakticky už mohol byť ministrom. Má málo času a je impulzívny. Televízory však z okna zatiaľ nevyhadzuje. DANIEL KRAJCER.

 • Rozpráva sa so srdcom
  Rozpráva sa so srdcom

  Keď sa MUDr. PETER VERCHOVODKO (57) pristaví pri posteli pacienta, okamžite ho zaujme dvoma vecami. Pôvabným ruským prízvukom a smejúcimi sa očami. Pacient sa v tej chvíli prestane báť.

 • Niekedy smutnotrápna
  Niekedy smutnotrápna

  Do kín sa už chystá nový film Věry Chytilovej Hezké chvilky bez záruky, ktorý sa točí okolo „prípadov“ jednej psychologičky. Jeden taký „prípad“ hrá JANA KRAUSOVÁ (52) – trochu pojašenú galeristku, ktorá sa spustí s kamarátom svojho syna.

 • Spokojný rebel
  Spokojný rebel

  Vyzerá drzo, nespútane. Od začiatku ho prirovnávali k Robovi Miklovi. Ale aj v Ivanovi, rovnako ako v Robovi, sa skrýva zraniteľná duša.

 • Nohami na zemi
  Nohami na zemi

  Aké je byť dcérou Milana Lasicu a Magdy Vášáryovej? Vzrušujúce? Náročné? Zaväzujúce? Podľa HANY LASICOVEJ (25) celkom vedľajšie. Dôležité predsa je to, čo s životom podniknete!

 • Ako chutí pád
  Ako chutí pád

  Pred necelým rokom patril PAVOL RUSKO k spoločensky a politicky najvplyvnejším mužom Slovenska. Čo robí bývalý riaditeľ Markízy a exminister hospodárstva dnes?

 • Jednoducho Brazílčan
  Jednoducho Brazílčan

  Bol jedným z najlepších futbalistov histórie a aj legendárny Pelé priznal, že by chcel mať jeho schopnosti. Tvrdí, že naši hráči boli kedysi na svetovej úrovni. JONAS EDUARDO AMÉRICO (56), ktorého futbalový svet pozná pod menom EDÚ.

 • Bezstarostná
  Bezstarostná

  Úplne obyčajná „baba“. Zrazu je známa, bohatá, populárna. Ako prvá na Slovensku vyhrala v reality show desať miliónov korún. LINDA DREVENKOVÁ (23) však pre to nič neurobila, iba „bola“.

 • Prežil nemožné
  Prežil nemožné

  Málokto vie, že PETER MORIC, známy ako Citrón, zakladateľ legendárneho bratislavského Traditional Clubu sa podieľal na projekcii desiatok priehrad a iných hydrotechnických stavieb na celom svete. Vždy cestoval s rodinou, neskôr, keď väčšiu časť rodiny stratil, cestoval, aby zabudol na kruté straty...

 • Desmod v celibáte
  Desmod v celibáte

  Správny muzikant urobí pre svoju kapelu všetko, ale takú obetu, akú priniesol na oltár lásky DESMOD, sme tu ešte nemali. Na 23 dní sa vzdali sexu!

 • Z politiky do šoubiznisu?
  Z politiky do šoubiznisu?

  Poslankyňa EDITA ANGYALOVÁ (26) vyhrala miesto na kandidátke Smeru v študentskej súťaži. Dnes na zvoliteľnom mieste nie je, aj keď v parlamente nepatrila medzi tých, ktorí za poslanecký plat čušia ako voš pod chrastou.

 • Len „milé“ škandály
  Len „milé“ škandály

  Nového riaditeľa Markízy VÁCLAVA MIKU (42) prezývajú Speedy Gonzales, lebo je rýchly a všetko chce hneď. Ochranku nepotrebuje. Nehrozí mu, že sa postrelí do nohy, lebo nemá zbrojný pas ani zbraň.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×