Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ROZHOVORY

 • Ilona Csáková: Čas sýtiť ducha
  Ilona Csáková: Čas sýtiť ducha

  Nedávno sa napriek nebezpečenstvu, ktoré môže ohroziť jej kariéru, stiahla do ústrania a ponorila sa do ezoterických náuk a meditácií. Zrejme v jednej z nich dospela k rozhodnutiu zasadnúť v porote českej SuperStar.

 • Ivo Heller: Nahota nie je vulgárna
  Ivo Heller: Nahota nie je vulgárna

  Je fascinujúce vidieť IVA HELLERA (68), ako na javisku skáče, tancuje, spieva a vyvádza. Herec a spevák v dôchodkovom veku pravidelne športuje, učí sa angličtinu, žije naplno. Napriek tomu musel vyhľadať pomoc psychiatra.

 • Nastal čas na dieťa?
  Nastal čas na dieťa?

  Divácke ocenenie Televízna osobnosť Markízy TOM ušlo ZLATICI PUŠKÁROVEJ (29) len o vlások. Napriek tomu to „nerieši“. Momentálne ju zamestnávajú zmeny, ktoré ju v najbližšom čase čakajú.

 • Ťažká povaha
  Ťažká povaha

  Jeden z najlepších obrancov NHL hokejista ĽUBOMÍR VIŠŇOVSKÝ (30) spomína, ako ho väčšina kamarátov odhovárala od odchodu do Ameriky: „Tam majú radi hromotĺkov, veľkých chlapov, nebudeš tam dobrý, budeš trčať na tej farme... Verili mi iba rodičia, brat a najbližší priatelia.“

 • Nenahraditeľná
  Nenahraditeľná

  Stretli sme sa, aby sme sa porozprávali o nej. ALENA CHUDÍKOVÁ rozprávala o ňom. O Ladislavovi Chudíkovi, ktorého miluje celé Slovensko. „Verím, že bude chodiť aj bez opory,“ povie 56-ročná žena, ktorá je pre svojho slávneho 82-ročného manžela zotavujúceho sa po ťažkej chorobe tou najväčšou výhrou v živote.

 • Nie som karierista
  Nie som karierista

  Je jedným z najkvalitnejších moderátorov na Slovensku, ktorý prakticky už mohol byť ministrom. Má málo času a je impulzívny. Televízory však z okna zatiaľ nevyhadzuje. DANIEL KRAJCER.

 • Rozpráva sa so srdcom
  Rozpráva sa so srdcom

  Keď sa MUDr. PETER VERCHOVODKO (57) pristaví pri posteli pacienta, okamžite ho zaujme dvoma vecami. Pôvabným ruským prízvukom a smejúcimi sa očami. Pacient sa v tej chvíli prestane báť.

 • Nohami na zemi
  Nohami na zemi

  Aké je byť dcérou Milana Lasicu a Magdy Vášáryovej? Vzrušujúce? Náročné? Zaväzujúce? Podľa HANY LASICOVEJ (25) celkom vedľajšie. Dôležité predsa je to, čo s životom podniknete!

 • Ako chutí pád
  Ako chutí pád

  Pred necelým rokom patril PAVOL RUSKO k spoločensky a politicky najvplyvnejším mužom Slovenska. Čo robí bývalý riaditeľ Markízy a exminister hospodárstva dnes?

 • Tu sa majú dobre
  Tu sa majú dobre

  KATARÍNA PETIOVÁ (41) a PETER MORAVEC (56) sú zvláštna dvojica. Na to, že vlastnia erotický salón, sa správajú dosť konvenčne. Peter sa pri niektorých otázkach červená. Asi preto zaňho radšej hovorila Katka.

 • Bol som luxusná prostitútka
  Bol som luxusná prostitútka

  Erik, druhý VyVolený milionár. Trocha hysterický, afektovaný, ale citlivý a vnímavý. „Homosexuál a ešte Róm. Sami uznáte, že na Slovensku to nie je dobrá kombinácia,“ vraví ERIK HILAR LAKATOŠOVIE (33), vlastným menom JÁN HALUŠKA.

 • Jednoducho Brazílčan
  Jednoducho Brazílčan

  Bol jedným z najlepších futbalistov histórie a aj legendárny Pelé priznal, že by chcel mať jeho schopnosti. Tvrdí, že naši hráči boli kedysi na svetovej úrovni. JONAS EDUARDO AMÉRICO (56), ktorého futbalový svet pozná pod menom EDÚ.

 • Bezstarostná
  Bezstarostná

  Úplne obyčajná „baba“. Zrazu je známa, bohatá, populárna. Ako prvá na Slovensku vyhrala v reality show desať miliónov korún. LINDA DREVENKOVÁ (23) však pre to nič neurobila, iba „bola“.

 • Prežil nemožné
  Prežil nemožné

  Málokto vie, že PETER MORIC, známy ako Citrón, zakladateľ legendárneho bratislavského Traditional Clubu sa podieľal na projekcii desiatok priehrad a iných hydrotechnických stavieb na celom svete. Vždy cestoval s rodinou, neskôr, keď väčšiu časť rodiny stratil, cestoval, aby zabudol na kruté straty...

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×