Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ROZHOVORY

 • Stratený
  Stratený

  Nie je žiadny popletený penzista, ktorý nikdy nevytiahol päty z domu. Vo Veľkom Krtíši je profesionálny vodič JÁN ĎÖRĎ (62) vážený občan. Každý ho pozná ako vynikajúceho hudobníka, hráva na zábavách, svadbách, koncertoch. A predsa sa v Taliansku stratil.

 • Mama ma prekliala
  Mama ma prekliala

  Je pekná, dobre spieva, jazdí na luxusnom jaguári, býva v dome otca milionára, má vraj priveľa sebavedomia a málo pokory, nerozpráva sa s mamou ani s babkou. Milión dôvodov, prečo LUCIA OLEŠOVÁ (19) „nemohla“ postúpiť do finále SuperStar.Je však jej život hodný iba závisti?

 • Už robí grimasy
  Už robí grimasy

  ANETA PARIŠKOVÁ–DOČEKALOVÁ si vysnívala dieťa do tridsaťpäťky. Predsavzatie sa je vyplnilo o rok skôr. Okrem toho, že sa vzdala rannej kávy, žije ako doteraz. Nemieni sa vzdať roboty ani zábavy. Má v tom jasno: „Nie som z cukru,“ hovorí.

 • Odhaľuje pravdu
  Odhaľuje pravdu

  Forenzný genetik RNDr. DANIEL VANĚK, PhD., (42) odišiel z laboratória Kriminalistického ústavu Praha a priamo na Pražskom hrade v projekte Archeosteon skúma kosti kráľovského rodu Přemyslovcov.

 • Mala som strach
  Mala som strach

  Najlepšími hercami uplynulej divadelnej sezóny sú Martin Huba a ZUZANA KANÓCZ. Profesor a jeho žiačka. On má šesťdesiatštyri, ona dvadsaťosem. Je to rozdiel generácie – ale rovnaký úspech.

 • VIDEOrozhovor s Miloslavom Hrádekom: Mŕtvych nečešem
  VIDEOrozhovor s Miloslavom Hrádekom: Mŕtvych nečešem

  Pri hororoch sa bojí a s obľubou jazdí na bagri. JUDr. MILOSLAV HRÁDEK (33), riaditeľ bratislavského pohrebníctva Marianum, tvrdí, že má korene kdesi v Čechách, ale keby zdedil zámok Hluboká, asi by ho predal.

 • S Vierkou to máme navždy
  S Vierkou to máme navždy

  Dvíha len známe čísla telefónov, nechodí na večierky. Keby mu nenasolili pokutu za neskoré odovzdanie majetkového priznania, nebolo by o ňom počuť. Pritom PAVOL RUSKO (44) normálne pracuje. Len si už vyberá, s kým sa stretne a s kým sa bude zhovárať. A rozhoduje sa, že z politiky odíde.

 • Žiadna kríza nebola
  Žiadna kríza nebola

  Rozhovor sa so ZLATICOU PUŠKÁROVOU (30) robí ťažko. Necíti potrebu zverejňovať súkromie a pocity. Vieme, čo s Patrikom žijeme, komentuje články o ich partnerstve. Dvere 13. izby preto pootvorila na našom stretnutí výnimočne. A priznala, že po tridsiatke príde čas aj na deti.

 • Už nie som naivka
  Už nie som naivka

  Po otázke, čo dostala za moderovanie mítingov HZDS, chcela zrušiť rozhovor. To isté sa zopakovalo pri zmienke o Robovi Diničovi a Jožovi Svobodovi. ZUZANA BELOHORCOVÁ (32) túto časť života z mysle evidentne vytesnila. Spravodlivo však treba dodať, že od času, čo sa „zaplietla“, prešla kus cesty. Správnym smerom dospela.

 • Otec mi dal slobodu
  Otec mi dal slobodu

  Odpustite, ale musím byť osobná. Prehovoriť PETRA SVOBODU (27) na rozhovor je beh na dlhé trate. Kým konečne súhlasil, že sa stretneme, stihli sme sa skamarátiť. Až potom sa dokázal otvoriť a hovoriť o sebe ...

 • Som talianska povaha
  Som talianska povaha

  Hoci na javisku stále žiari, v súkromí prežíva jedno z najťažších období. Jeho mama je ťažko chorá. Ako sa dokáže s tým faktom vyrovnať a čo treba i netreba v živote ľutovať, prezrádza herec a režisér EMIL HORVÁTH (61).

 • Hovorte o sexe
  Hovorte o sexe

  Psychiater a sexuológ MUDr. ONDŘEJ TROJAN stretáva slovenských kolegov na medzinárodných kongresoch a vidí sa mu, že sú svetovejší než českí. Sám je zástancom u nás zatiaľ nepovolenej terapie, pri ktorej má pacient svojho „sextrénera“.

 • Dcérku kúpem len ja
  Dcérku kúpem len ja

  Aj po ôsmich rokoch zamilovaní. Tak možno stručne označiť vzťah JÁNA POČIATKA (36) s manželkou. Minister financií sa netají tým, že rodina mu je nadovšetko. Dcéru denne osobne kúpe a odmieta ju okrádať o víkendy. Aj preto nechodí do nedeľňajších diskusií – a keby sa to malo zmeniť, z politiky by odišiel.

 • Všetko okolo sa rúca
  Všetko okolo sa rúca

  Keď začínala, označovali ju za neviniatko a krásu nevídanú. Dnes je onálepkovaná ako zlatokopka a chladná kráska. MARIANNA ĎURIANOVÁ (30) nechápe, prečo má práve ona imidž tej zlej. V rozhovore s ňou sme preto zisťovali, aká v skutočnosti je.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×