Herečke a moderátorke Martine Zábranskej (28) sa darí v pracovnej sfére aj v súkromí. Len začiatkom leta potvrdila svoj vzťah so známym českým hercom Jiřím Dvořákom (55) a nám priznala, že momentálne je veľmi šťastná.

Aké ste mali leto?

Musím povedať, že toto leto bolo čarovné. Strávila som ho s výnimočnými ľuďmi, stihla som dovolenku pri mori, navštívila pár českých miest úplne prvýkrát a spoznala som zaujímavých, inšpiratívnych ľudí. Pracovne som si trochu vydýchla. Žiadne náročné projekty neboli a mohla som byť plnohodnotne v rádiu.

Veľa sa v poslednom čase písalo aj o tom, že ste zaľúbená. Po vašom boku stojí český herec Jiří Dvořák. Ako si zvykáte na to, že sa verejne rozoberá vaše súkromie?

Snažím sa svoje súkromie strážiť, takže k tomuto sa vyjadrím skromnejšie. Som momentálne veľmi šťastná, mám úžasného partnera, a kto ma pozná a komu na mne záleží, nebude čítať o mojom živote v bulvári. Snažím sa to nečítať, ale niekedy si to zo žartu predsa len pozriem. Mnohokrát sa zabavím na tom, čo sa o mne píše. Objavujú sa tam obrovské klenoty, hlavne v komentároch od ľudí na sociálnych sieťach.

Do povedomia verejnosti sa dostala vďaka tanečnej šou. Na jej talent upozornila Adela Vinczeová.
Zdroj: ARCHÍV NMH

V súvislosti s vaším novým vzťahom sa riešia aj predsudky týkajúce sa jeho veku, vekového rozdielu. Rátali ste s tým alebo vás to, že sa to deje – v 21. storočí, zaskočilo?

Nejde o vek. Ide o človeka. Podstatné je, keď si dvaja rozumejú, funguje im to vo všetkom, majú spoločné názory a vedia sa porozprávať na každú tému. ­Nejde o spoločenské nastavenie. Vo vzťahu je najdôležitejšie, keď sa dvaja ľudia vzájomne vnímajú a počúvajú. Keď vám záleží na tom, čo partner prežíva, čo by chcel a čo má rád. Nebrať partnera ako súpera, naopak, ako najbližšieho spojenca. A keď to tak máte obaja, je to šialene dobré. A skvele to funguje. Treba si vedieť priznať chybu a zvoliť správnu komunikáciu. Pri tomto spôsobe sa dá aj vyhnúť hádke a na konci sa už len smiať, aj keď sami na sebe. Keď si o tom niekto myslí iné, keď je pre niekoho najväčšia vzťahová méta mať minimálny vekový rozdiel, v poriadku. Nech. Ostatní nežijú náš život, podstatné je, ako to vidíme my sami a naši blízki. (Úsmev.)

ZAMILOVANÉ FOTKY S JEJ PARTNEROM SI POZRITE V GALÉRII...
Diskusia