Žiari šťastím! Herečka Zuzana Haasová (40) má po svojom boku nového priateľa. Oporu našla pri huslistovi Viliamovi Schowanetzovi. Vyspovedali sme zaľúbenú dvojicu a budete prekvapení, čo si dovolil umelec na prostorekú herečku povedať...

Keď sa na vás človek pozrie, pôsobíte ako zaľúbené hrdličky. Je to ešte to prvotné zamilovanie? Ako dlho ste vlastne spolu?

V: Oficiálne sme spolu pár mesiacov. Nemáme nejaký dátum, že odteraz to začalo, ono sa to postupne vyvíjalo.

Z: Tým, že sme boli spolužiaci na strednej škole a vždy sme boli poprepletaní kamarátsky, tak plynule to prešlo do vzťahu. Vždy sme boli komunikačne prepojení, vedeli sme o svojich rodinách, živote.

V: Povedal by som to tak, že prišiel ten správny čas…

Pôsobíte, akoby ste Zuzanu milovali už dlho...

V: Nebola to zamilovanosť, ale obdivoval som ju hneď od začiatku. Bola také moje slnko.

Zaľúbenci sa za svoju lásku nehanbia.
Zdroj: TONY ŠTEFUNKO

Zuzana, vy te si to všimli? Že Viliam na vás tak trochu inak pozerá?

Z: Ja som študovala herectvo a on študoval husle. V rámci školy sme sa stretávali na jednom poschodí. Viliam ma vždy zastavil, ale pôsobil na mňa ako tichý chlapec, ktorý iba pozerá. Páčilo sa mi, aký bol, že z neho nevyžarovalo nič nátlakové. No každý sme si išli svoje. Napriek tomu ma nikdy neopustil, zaujímal sa, ako sa mám, napísal mi, ako keby sa staral o naše priateľstvo. Boli sme vždy v kontakte. Ja som chodila aj na jeho koncerty do filharmónie. Vždy ma našiel v hľadisku, usmial sa a pozdravil. Nestalo sa, že by ma medzi divákmi nebol našiel.

V: To je, ako keď idete cez nejaké sivé pole a tam zrazu žiarovka. Nebolo to, že by som bol nejaký zamilovaný, ale jednoducho som si ju vždy všimol. Vždy zasvietila. (Úsmev.)

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...

POKRAČOVANIE ROZHOVORU NA ĎALŠEJ STRANE...

Diskusia