Tri roky ste súčasťou relácie S úsmevom po Slovensku. Relácia má okrem zábavy edukatívny charakter. Čo, respektíve ktorý kút Slovenska vás na cestách doteraz najviac prekvapil a prečo?

Som veľmi rád, že som súčasťou aktuálneho tímu S úsmevom po Slovensku, pretože to je práca za odmenu. V dobrej partii sa vyskytujem na miestach, ktoré by som asi inak bežne nenavštívil. Je to fantastická príručka na to, kam zobrať deti, čo všetko sa dá na Slovensku zažiť, a myslím si, že je to veľmi dobrá relácia, ktorá ukazuje, že je dôležité možno najskôr spoznať svoju krajinu a až potom začať cestovať, aby sme získali nejaké skúsenosti, teda myslím cestovať po svete. S úsmevom po Slovensku je pre mňa srdcová záležitosť, a keď sa niekto pýta, ktorý kút na Slovensku ma najviac oslovil, nemám odpoveď, pretože neexistuje kút na Slovensku, ktorý by nedokázal ponúknuť niečo, čo by oslovilo práve mňa. Musím však povedať, že veľmi rád sa vraciam na východ Slovenska, pretože mám pocit, že tam ľudia oveľa viac – značne viac – narábajú s úsmevom pri akomkoľvek kontakte s ľuďmi bez toho, aby za to niečo očakávali, a to mám rád.

FOTKY HERCA S RODINOU NÁJDETE V GALÉRII...

V aktuálnej sérii úloha „šéfky“ prischla po Borisovi Valábikovi (36) Dominike Kavaschovej (33). Bola to príjemná zmena?

Myslím si, že to, že Dominika je šéfka, je správne rozhodnutie, pretože sa celkom teším z toho, že môžem zažívať všetky tieto veci, ktoré predtým Borisovi boli do istej miery odopreté. Čiže toto je jeden aspekt, že tam mám „parťáka“, s ktorým môžem fungovať vo dvojici a zažiť silné veci. Druhá vec, prečo si myslím, že Dominika je dobrá šéfka, je, že do toho herecky a svojím prirodzeným naturelom vie priniesť napätie a taký ten správny drajv.

Reláciu S úsmevom po Slovensku berie ako prácu za odmenu.
Zdroj: RTVS

V rámci tejto série ste si vyskúšali jazdu na motorkách, navštívili ste salaš, zažili ste jazdu na motorových člnoch po Dunaji, špeciálne paddleboardy v Čunove a mnoho iného. Čo vás bavilo najviac a ktorá aktivita vám bola po chuti najmenej?

V rámci všetkých aktivít, ktoré som zažil, ma paradoxne a možno prekvapivo najviac potešil, zabavil a nejakým spôsobom stimuloval práve motorový čln na Dunaji, pretože o tom som podvedome vždy sníval. Tento projekt je fantastický práve preto, že veľakrát plní sny, o ktorých som nevedel, že existujú. Tak bol to určite tento typ „Miami Vice“ – prevezenie sa po Dunaji, ale tých vecí je oveľa viac, spomeniem však len túto. A bol som prekvapený, že nie som úplne „vyrobený“ na potápanie…

Ľudia vás prirovnávajú k Davidovi Schwimmerovi (55) alebo Rossovi zo seriálu Priatelia. Máte rád tohto herca, a keby ste mali možnosť, zahrali by ste si v tomto sitkome? Ak áno, ktorú úlohu?

Áno, už dávno ma volali Ross, lebo sa podobám na Davida Schwimmera alebo teda na Rossa Gellera, aj keď som hrával basketbal, volali ma Ross. Áno, rád by som si zahral v Priateľoch, bola by to fantastická výzva.

VIAC FOTIEK NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia