S obľúbenou moderátorkou Adrianou Kmotríkovou (50) sme sa porozprávali o práci i súkromí.

Koronaobdobie bolo všeo­bec­ne pre nás všetkých veľmi náročné. Čím ste si vypĺňali dni núteného voľna?

My v TA3 sme predovšetkým žiadne voľno nemali, pretože spravodajstvo funguje aj v kritickom období, dokonca práve vtedy je najsledovanejšie. Aj v čase najväčšej pandémie tam bol čulý pracovný ruch, a tak som toto obdobie ani veľmi nevnímala. Jediná zmena bola v tom, že som si zvykla nakupovať cez internet. Behať po obchodných centrách aj tak nikdy nebolo mojou záľubou… Iná vec je psychika. Každého z nás sa dotkli každodenné štatistiky o chorých a tých, ktorí zomreli. Bolo to strašné, mala som pocit, že sme vo vojne. K tomu samé príkazy a zákazy, bála som sa sadnúť si do auta bez potvrdenia o negatívnom teste poruke. Jediná možnosť, ako sa z toho nezblázniť, bolo obmedziť na minimum výjazdy z domu a venovať sa tomu, čo je doma.

Spolu s dcérou Lindou ste absolvovali pre náš časopis spoločné fotenie. Ona je naozaj „modelkovský“ typ. Netúži po takejto profesii? Alebo k čomu inému inklinuje a čím vám zároveň robí radosť?

Obdivujem na nej jej vkus a cit pre módu a estetiku. Často mi výborne poradí, keď si neviem dať rady. Študuje na univerzite biznis, ale je aj tvorivá a má záľubu v krémikoch na pleť či na telo, a tak si myslím, že by sa výborne uplatnila v kozmetickom priemysle.

JE Z NEJ PORIADNA KOČKA! FOTOGRAFIE DOSPELEJ DCÉRY ADRIANY KMOTRÍKOVEJ NÁJDETE V GALÉRII

Deti mi vyleteli z hniezda: Po synovi dospela aj dcéra Adriany Kmotríkovej Linda. Ako si moderátorka zvyká na novú životnú etapu sa dozviete v najnovšom vydaní týždenníka Život.

Diskusia