Herečke Kristíne Palonder Greppelovej (35) sa pôrodom dievčatka splnil sen, do práce sa však musí vrátiť skôr, než predpokladala.

Druhýkrát ste sa stali mamou. V minulosti ste v jednom rozhovore povedali, že túžite po dievčatku. Splnil sa vám týmto sen?

Vždy som túžila mať dievčatko, no som šťastná, že mám aj syna. Ako vravela moja mama: „Mala som dvoch chlapcov a musela som mať aj dcéru, aby som nebola len svokra, ale aj mama.“ Jej sa to podarilo až na tretíkrát, mne na druhý... (Úsmev.)

Ako sa máte po pôrode a aké je Charlotte bábätko?

Charlotte je veľmi decentná, a to vo všetkom. Decentne plačká, decentne sa jeduje, decentne pije mliečko. Dôležité je, že ma aj trocha nechá spať. (Smiech.) Celkovo druhé bábo aspoň zatiaľ zvládam lepšie. Čo bude ďalej, uvidíme, ale hlavne nech sme zdravé.

Väčšina žien tvrdí, že každé tehotenstvo prežili inak. Bolo to tak aj vo vašom prípade?

Áno, bolo trošku iné. Prvé som mala v dvadsiatich troch rokoch a tehotenstvo som si užívala. Teraz to bolo o niečo náročnejšie, predsa len mám o trinásť rokov viac. Všetko sa však dalo zniesť, som predsa žena a my ženy zvládneme čokoľvek, no nie?

FOTOGRAFIE K ROZHOVORU NÁJDETE V GALÉRII

Syn Adam je už takmer v puberte, predpokladám, že v tomto veku na príchod bábätka vôbec nežiarlil, naopak, na súrodenca sa tešil.

Adamko je úžasný a nie, nežiarli, presne ako vravíte, a veľmi mi pomáha. Na Charlotte sa vie pozerať a nosiť ju aj dve hodiny. Je to skrátka poklad.

A čo váš manžel herec Tomáš Palonder (40)? Zvláda svoju otcovskú rolu?

Ako to Tomy zvláda, je asi otázka preňho, ale myslím, že je šťastný, že máme doma krásny a zdravý zázrak.

Plánujete si dať od práce dlhšiu pauzu alebo v prípade zaujímavej ponuky od dcérky odskakovať?

Tento štát vlastne herečkám na voľnej nohe inú možnosť ani nedáva, takže áno, na september už mám naplánovanú prácu, aj keď menej, ale mám. A v podstate tým, že jej nebude až tak veľa, sa teším na kolegov a trocha relaxu. (Smiech.)

Svoje rozhorčenie z výšky materského ste uverejnili aj na sociálnej sieti, čo sa výrazne medializovalo. Predpokladám, že hoci to situáciu nijako nerieši, mnohé mamičky vám poďakovali za to, že ste sa ozvali. Alebo?

Čo sa týka môjho materského, zverejnila som to nie kvôli sebe – vďakabohu naň nie som odkázaná. Chcela som tým poukázať na dnešnú tému interrupcií a najmä na to, že práve takéto ženy by bolo treba podporiť... Paradoxne, čo ma na Slovensku vlastne ani neprekvapuje, sa to v komentároch pod článkami, ktoré o tom vyšli, úplne otočilo proti mne. Ľudia si dokonca z toho vedeli vyrátať, koľko som zarobila a ako som okradla tento štát... Samozrejme, nevynechali štipľavé slová a mne neostáva nič iné, len sa nad tým pousmiať. Opakujem, vďakabohu nie som na tento štát odkázaná a dúfam, že ani nebudem.

O podnikaní na Jadrane sa dočítate na ďalšej strane.

V luxusnej vile nakrúcali bondovku Nikdy nehovor nikdy so Seanom Connerym.

Waaau! Bondova vila je na predaj. Ten výhľad vás chytí za srdce

Populárne články
Petra Polnišová

Herečka Petra Polnišová prezradila, čo sa skrýva za jej novým vzhľadom. Prečo žiari šťastím?

Karola Duchoňa a Dušana Grúňa si mýlili ľudia na ulici. Na fotografii spolu so Sally Salingovou a Oľgou Szabovou v kapele Juraja Velčovského.

Pre Duchoňa bol DUŠAN GRÚŇ ako brat. Prečo ho tak vnímal?

Ilustračná snímka

Pamätníček som nechala na stolíku. V noci ma prebudil zvláštny šuchot. Kto v ňom listoval?

Bola to veľmi skromná svadba iba s dvadsiatimi hosťami.

Tak toto sa často nestáva: PRINCEZNÁ BEATRICE prekvapila oznamom na sociálnej sieti

Ilustračná snímka

Hrozba koronavírusu trápi aj rodiny celebrít: Kto sa cíti ako vo väzení a u koho bola svadba?

Sigmund Freud sa mýlil. Je to pravda?

Sigmund Freud sa mýlil. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia