Partnerská dvojica Nela Pocisková (30) a Filip Tůma (42) – to sú protiklady, ktoré sa výborne dopĺňajú. A dokázali to aj počas nedávneho rozhovoru.

V komunikácii sa výborne dopĺňate. Nelka mi zároveň pripadá ako večný riešiteľ a vy, Filip, ako úplný „pohoďák“.

Nela: Veľmi dobre ste to vycítili aj pomenovali. My sme naozaj veľké protipóly a sama neviem a nechápem, ako je možné, že sme spolu. (Smiech.) Ale je to tak, som úplný „riešič“. Riešim všetko a veľa a dokonca riešim aj to, čo nemusím. Aj sama si dokonca vyrobím problém a Filip je absolútny... Ani neviem, ako to presne pomenovať.

Filip: „Neriešič“.

Nela: (Smiech.) Áno, „neriešič“ a musím povedať, že mi asi prišiel do života preto, aby som prestala brať niektoré veci príliš vážne. Asi to tak celé vzájomne zapadlo do seba, ale keď o tom teraz rozprávam, neviem, čo som za to priniesla do života ja jemu. (Smiech.)

Filip: Možno si mi do života prišla, aby som ho nemal až taký ľahký. (Smiech.)

Nela: Áno, aby zistil, že musí mať v živote aj trošku zodpovednosti. (Smiech.) Ale je pravda, že v týchto veciach sa vzájomne dopĺňame.

Filip: Veď si mi do života priniesla svetlo. To, že niektoré veci neriešim, súvisí možno s tým, že som trošku starší. Nelka ešte rieši veci, o ktorých si myslí, že sa dajú zmeniť už len tým, že nad nimi bude dumať. Aj na základe istých životných skúseností – a možno aj vďaka spomínanému veku – viem, že to už netreba. Myslím, že aj ona do toho časom dospeje. Zároveň som povaha večného optimistu a vždy vidím to dobré, aj keď to tam možno nie je, a Nelka má zas tendenciu vidieť veci hneď čierne, aj keď také vôbec nemusia byť. Je to niekedy zábava, teda skoro stále. (Smiech.)

Nela: Musím povedať, že Filipova povaha je pre mňa do istej miery oslobodzujúca a zároveň stále ma tým drží nad vodou. Teraz neviem, či to môžem pred ním hovoriť, lebo bude strašne namyslený. (Smiech.)

Filip: Nepočúvam. (Smiech.)

Nela: Neviem to asi úplne vyjadriť slovami, ale v skratke: mám pri sebe človeka, pri ktorom mám istotu, že nech sa deje čokoľvek, stále je pri mne. Hoci nemám dobrú náladu, viem, že pri mne stojí a dokáže to prehliadnuť. Zároveň v priebehu sekundy zmetie akékoľvek moje pochybnosti, smútky zo stola a je tu pre mňa. Dáva mi pocit absolútneho bezpečia. Inak to neviem opísať...

FOTOGRAFIE ŠŤASTNEJ RODINKY NÁJDETE V GALÉRII
Ilustračná snímka

Do úst nevložia ani kúsok mäsa! TIETO HVIEZDY prepadli VEGÁNSTVU

Populárne články
Viera Szijartová na JIS pľúcneho oddelenia pracuje dvanásť rokov.

Sestrička z kovidovej JIS pracuje v kuse od októbra: Vidím, ako sa dusia moji rovesníci!

Medzi Meghan a Buckinghamským palácom to vrie: Hádžu na seba špinu. Na čej strane je pravda?

Medzi Meghan a Buckinghamským palácom to vrie: Hádžu na seba špinu. Na čej strane je pravda?

Starosta MARIÁN MURÍN nám cituje z listu, ktorý posielajú premiérovi.

Oravčania píšu premiérovi: Pustite naše deti do škôl

Profesor Krčméry pracuje v prvej línii, zúčastňuje sa na testovaní.

Máme tu novú epidémiu: Prečo podľa Krčméryho stále nevidíme výsledky lockdownu?

Separ a Tina s deťmi.

Opäť spolu? SEPAR vzal TINU aj s deťmi na luxusnú dovolenku do Dubaja

Kobra tancuje podľa píšťaly. Je to pravda?

Kobra tancuje podľa píšťaly. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia