Manželia Ivana a Marián Gáboríkovci sa čoskoro stanú dvojnásobnými rodičmi. Krásnu novinku prezradili dokonalým videom na Vianoce, na ktorom tancujú a Ivana v ňom odhalila svoje tehotenské bruško.

Vaša manželka vás aj verejne veľmi chváli a hovorí o vás ako o skvelom otcovi, ktorý sa vie postarať. Ako vnímate otcovstvo a ako vás táto životná úloha zmenila?

Som veľmi rád, že to moja manželka hovorí, a malú si veľmi užívam. S manželkou sa pri výchove dopĺňame a veľmi sa z nej tešíme. Takisto sa tešíme na príchod druhého potomka. Už sme si doma vytvorili systém, na základe ktorého dokážeme rodičovstvo zvládať spolu, a funguje to výborne. Ja jej pomáham vo veľa veciach, čiže sa na mňa môže spoľahnúť. Robím v podstate všetko, čo ona, teda okrem varenia (raňajky viem spraviť). Keď mala Ivana nejaké pracovné záležitosti mimo domu, bol som s malou aj pár dní sám a zvládli sme to úplne bez problémov. Mne to robí radosť, lebo keď sme s Bellou spolu, spoločný čas si veľmi užívame.

V minulosti ste spomenuli, že ste túžili, aby vaše prvé bábätko bolo dievčatko. Prečo?

Neviem, respektíve nemôžem povedať, že som po tom až tak túžil, hlavne som si prial, aby dieťa bolo zdravé, tak ako si to veľmi želám aj pri našom druhom bábätku. Ale z príchodu malej na svet som sa veľmi tešil, lebo ona je môj „mojkáčik“ a máme spolu veľmi pekný vzťah. Pre mňa je najkrajší náš spoločný poobedný spánok alebo rána, keď sa zobudí, pretože s ňou mám hneď od začiatku oveľa krajší deň. (Úsmev.)

Na sociálnych sieťach ste menej aktívny ako vaša manželka, ktorá má na Instagrame veľmi pekné fotky. Kto ju fotí?

Veľmi často ju fotím ja.

Takže ste aj fotograf?

To je trošku silný výraz, ale teda pre manželku som jej dvorným fotografom ja. Takže áno. (Smiech.) Ona má rozbehnuté spolupráce, s ktorými súvisí fotenie, preto so mnou vždy skonzultuje, čo potrebuje odfotiť, potom ju nafotím a spoločne vyberieme najvhodnejšiu snímku. Myslím, že dá na môj názor, a aj v tomto smere jej rád pomôžem, keď potrebuje moju pomoc.

FOTOGRAFIE ŠTASTNEJ RODINY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia