Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (44) postupne balí všetky veci a svoj život koncom augusta presúva cez Atlantik do Španielska.

Ako vzali sťahovanie vaše deti?

Tohto sme sa s manželom obávali najviac. Mysleli sme si, že deti budú z nášho odchodu sklamané. Veď prídu o svojich kamarátov, o školské prostredie, na ktoré boli zvyknuté, aj keď škola je tu už pol roka zatvorená a najskôr sa pre koronu otvorí pravdepodobne až koncom tohto roka. Samozrejme, vyučovanie bude prebiehať online, ale deti sa fyzicky do školy tak skoro nedostanú. Keď sme teda Neviovi a Salme oznámili, že v Marbelle nastúpia do školy hneď 2. septembra, boli absolútne nadšení. Pevne veríme, že mi o tri-štyri dni po našom príchode neoznámia, že sa im v Španielsku nepáči. (Smiech.) Osobne som v Marbelle ani v Malage nikdy nebola. Bude to pre mňa výzva, cestovať s deťmi na miesto, ktoré nepoznám. Som rada, že tam máme známych a tí mi v začiatkoch pomôžu. Vlastík ešte niekoľko týždňov ostane v Amerike, aby dokončil rekonštrukciu nášho domu a ponúkol ho na realitnom trhu na predaj.

FOTOGRAFIE K ROZHOVORU NÁJDETE V GALÉRII

Budete teda cestovať bez manžela?

Ak by so mnou aj s deťmi odletel do Španielska, do Ameriky by sa tak skoro pre koronu nedostal. Amerika je teraz pre Európanov úplne zatvorená. Priorita je teraz dokončiť dom a dať ho do predaja. Je to skutočne nádherná nehnuteľnosť na tej najlepšej adrese, myslím, že predať ju nebude problém.

Aký biznis plánujete rozbehnúť v Španielsku?

To ešte nevieme. Manžel mal v Prahe kaviareň a myšlienka takéhoto biznisu ho lákala aj v Amerike. Chceli sme otvoriť reštauráciu, kde by sme pre Američanov robili moje povestné Zuzkine rezníky. Hoci veľa známych nás v tom podporovalo a tvrdili, že taká reštaurácia bude mať úspech, napokon sa nám to nepodarilo. V Marbelle sa budeme určite pozerať po nejakom bare, reštaurácii na pláži. Dokonca sme premýšľali nad tým, že by sme si v Španielsku kúpili vinicu a pustili sa do výroby vína, lebo s manželom ho obaja zbožňujeme. Máme viacero možností, samozrejme, ak by sme chceli vinicu, nemohli by sme bývať úplne pri pláži. Teraz len uvažujeme, zatiaľ presnú predstavu nemáme. Povedali sme si, že sa najskôr porozhliadneme po niečom, čo by nás bavilo. Aktuálne je však dôležité, aby sa deti adaptovali na novú školu a tiež prostredie.

Rozhovor pokračuje na ďalšej strane.

Len ochutnať!

Nafukovacie nohavice či miniatúry jedla... Spestrite si deň poriadnou dávkou bizarností

Populárne články
Diana Mórová

Herecká diva DIANA MÓROVÁ: Kto boli jej osudoví muži a prečo tak dlho tajila vzťah s Mokrým?

KAROL DUCHOŇ na snímke z roku 1979 so svojou mamou OĽGOU a dcéru DANKOU.

Krivda z detstva: Rodičia KAROLA DUCHOŇA museli atraktívny byt prenechať papalášom

Ilustračná snímka

Veštila som a moje predpovede sa plnili. No stalo sa čosi nevysvetliteľné

Tereza Mašková

Víťazka Superstar si splnila sen: TEREZA MAŠKOVÁ nahrala titulnú pieseň k novej rozprávke

Podnik, kde sa ženil predseda poslaneckého klubu za OĽANO MICHAL ŠIPOŠ, sa na sociálnej sieti pochválil, akí prominentní hostia sa u nich zabávali. Politikom však urobil medvediu službu – bavili sa bez rúšok.

Ruka hore, rúška dole: Poznáme detaily zo svadieb známych politikov

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia