Kristína Svarinská (31) vyrastala ako typický benjamín. Má dvoch starších a nemenej úspešných súrodencov. Sestra Petra (45) pracuje ako herecká agentka a kastingová režisérka, brat Michal (44) zas podniká v eventovom biznise.

Na obrazovkách sa objavíte v markizáckom seriáli Najhorší týždeň môjho života. O aký seriál pôjde a čo môžete prezradiť o svojej postave?

Ide o pôvodný britský komediálny seriál, ktorý mapuje jeden týždeň pred svadbou, počas ktorého sa udeje nespočetné množstvo udalostí. Tie budú na seba nadväzovať a vytvárať jeden veľký smoliarsky chaos. (Smiech.) Moja postava sa volá Melánia a som v tomto celom chaose nevesta, ktorá sa pripravuje na svoj veľký deň... (Úsmev.)

Mám pocit, že na televíznej obrazovke som vás v komediálnej polohe zrejme ani nevidela. Ako sa vám to hralo?

Je pravda, že komediálne polohy sa tak často v portfóliu mojich postáv neobjavujú, ale v každom prípade to bola príjemná zmena. Aj keď Melánia nie je úplne nositeľkou vtipu a komiky, skôr sa vždy v spleti tých smoliarskych excesov ocitne ako taký hromozvod, ktorý to tak nejako racionálne rieši.

Je podľa vás ťažšie človeka pred obrazovkou rozplakať alebo rozosmiať?

Myslím si, že zahrať dobrú komédiu je rozhodne ťažšie. Odhadnúť tú správnu mieru a nespraviť z toho len také prvoplánové gýčové cirkusantstvo.

FOTOGRAFIE K ROZHOVORU NÁJDETE V GALÉRII

Čo vás na tejto práci bavilo najviac?

Veľmi som sa tešila, že môžem v týchto časoch, keď je všetko veľmi neisté, stáť na pľaci a robiť to, čo milujem. Zároveň sme si to všetci veľmi užívali a dosť veľa sme sa na pľaci smiali, čo bolo fantastické, lebo sme si vytvorili takú bublinu a nachvíľu som „vypla“ to temno, čo sa nám deje za oknami.
Ako sa vám spolupracovalo s hereckými kolegami, keďže vo veľkej miere ide o veľké herecké mená?
Úplne fantasticky. Musím povedať, že mať Romana (Roman Poláčik, pozn. red.) za hereckého partnera bola jedna z najlepších skúseností. Je to mimoriadne talentovaný, vtipný, inteligentný a inšpiratívny človek, s ktorým sme sa na seba mohli spoľahnúť, naskočili sme na vlnu a viezli sme sa na nej až do konca. A potom Zdenka Studenková a Jožko Vajda ako moji rodičia boli taká čerešnička na torte. Užila som si to veľmi. (Úsmev.)

Videli ste tento seriál aj v pôvodnej, britskej verzii?

Nevidela. Mám takú zásadu, že pokiaľ som ten seriál nepoznala predtým, tak sa nechcem dať ničím ovplyvňovať. Rovnako to bolo pri Sestričkách. Robím si to skrátka po svojom.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Ilustračná snímka

Je ZUZANA ČAPUTOVÁ módna ikona? Desať naj outfitov našej prezidentky v roku 2020

Populárne články
Janko sa stal principálom v divadle. Podnikanie mu, žiaľ, nevyšlo podľa predstáv, preto toto divadlo po 9 mesiacoch opustil.

Čo sa stalo? Kroner pôsobil ako rodený zabávač, v skutočnosti pred verejnosťou skrýval smútok

Ilustračná snímka

Priebeh kovidu závisí od 3 FAKTOROV: Patríte k tým viac ohrozeným?

Marylin Monroe venovala veľkú časť majetku psychoterapeutke.

Dedila aj psychoterapeutka: Neuveríte, komu všetkému MARYLIN MONROE odkázala svoj majetok

Ilustračné foto.

Zohrejte sa!

Jitka Zelenková

Má seniorský vek, ale neoddychuje doma: Takto si JITKA ZELENKOVÁ užíva zimu

Pach chlóru svedčí o čistej vode v bazéne. Je to pravda?

Pach chlóru svedčí o čistej vode v bazéne. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia