Je úspešná herečka, milujúca matka, ale aj verná kamarátka. Zuzana Kubovčíková Šebová (40) prehovorila o manželstve s Michalom Kubovčíkom (42), o svojich dvoch synčekoch, ale aj o výnimočnom vzťahu s tenistkou Dominikou Cibulkovou (33).

Opäť ste zasadli do porotcovského kresla zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome...

Teším sa veľmi. Máme už natočené dve epizódy, takže sme už videli šestnásť vystúpení. A myslím si, že divák sa má na čo tešiť, pretože skoro všetci vedia výborne spievať a tancovať. Vystúpenia sú naozaj krásne. Veľmi si to užívam.

Okrem „tvojej tváre“ budete aj v novom seriáli Chatári. O aký projekt ide?

Pre mňa zatiaľ veľmi príjemný. Sledovala som to aj v Českej televízii, tam sa to volalo Osada a veľmi ma to bavilo. Ten scenár je podľa mňa vynikajúci. Peter Kolečko je fantastický scenárista a som veľmi šťastná, že môžem byť toho súčasťou. Hráme manželský pár s Vladkom Kobielskym, je to celé také veselé, o normálnych ľuďoch a ich bežných problémoch. Samozrejme, každý ten manželský pár je „liznutý“ do nejakej strany, má nejaký taký ten mikrosvet a veľmi ma to zatiaľ baví. Verím, že to aj celé dobre dopadne.

Počul som, že sa to nedá porovnávať so seriálom Horná Dolná, ktorého ste boli neodmysliteľnou súčasťou...

Nie, nie, určite nie. Toto je vyslovene aj civilné herectvo, aj zápletky, aj všetko. Je to taká civilná Horná Dolná.

A Horná Dolná vám bude chýbať?

Už mi asi aj chýba, lebo predsa sme sa tomu venovali osem rokov. A bol to pre mňa doteraz asi najkrajší projekt z každej stránky – tým, že sme tam boli naozaj úzky okruh ľudí a ešte sme sa skamarátili aj s domácimi. Takže veľa na to spomíname.

Tak plynulo vhupnete do iného projektu, akoby ste ani nechceli oddychovať.

Oddychujem, len to sa nevidí… ako sa hovorí. (Smiech.) Alebo to nikde nehlásim, že dnes je ten deň voľna. Snažím sa merkovať si to tak, aby som to aj zvládla, aby som mala aj na všetko čas, aby som nemala žiadny tlak, žiadny stres. A zatiaľ to celkom funguje.

Ste mamina dvoch chlapcov. Zvládate to aj vďaka milujúcemu a starostlivému manželovi?

To ste dali krásne prívlastky. Ojojojojoj, ako z veľkej knihy! (Smiech). Áno, áno, určite. Sme na to dvaja. Obidvaja máme rovnaké povolanie. Keď robí on nejaký projekt, tak som, samozrejme, s detičkami viac ja a potom sa prestriedame. A keď máme voľno, sme zase všetci spolu, takže určite áno. Funguje to aj vďaka tomu. A aj vďaka tomu, že máme povolanie, ktoré sa dá časovo prispôsobiť, že nemusím byť niekde odvtedy dovtedy, ale dá sa to všetko pekne zmanažovať. A za tie roky už máme asi aj takú manažérsku kondíciu celkom dobre vyvinutú, takže si to vieme zariadiť.

Zdroj: EMIL VAŠKO

Vie manžel v domácnosti všetko urobiť? Prezraďte niečo, čo mu naozaj nejde alebo čo nevie...

Vie všetko aj ho to všetko veľmi baví. Ale možno jediné… Ja mám viac trpezlivosti s kŕmením detí, lebo hlavne teraz je náš mladší syn vo fáze, že to všetko lieta okolo. (Smiech). Tak možnože to mi ide lepšie, ale inak si myslím, že je vo všetkom na tej istej úrovni.

Čo si na manželovi najviac vážite?

Je veľmi skromný, váži si veci, je veľmi starostlivý, milujúci a je to taký – v tom najlepšom zmysle slova – normálny človek, normálny muž.

Pôsobíte ako harmonický pár. Sú vo vašom živote aj situácie, keď sa naozaj pohádate?

Neviem, či pohádame, ale myslím si, že v momente, keď ste niekde a nie ste sám, dôjde v živote k situáciám, kde ten druhý má o niečom inú predstavu. Ale myslím si, že sa nehádame. Vždy si to vieme vysvetliť a nie sme ani nejaké konfliktné typy. Sme celkom príčetní a nebudeme si my dvaja robiť navzájom zle. Na komunikačnej úrovni nám to ide veľmi dobre. (Úsmev.)

AKÍ SÚ HEREČKINI SYNČEKOVIA A SLOVÁ O ĎALŠOM DIEŤATKU NÁJDETE NA ĎALŠEJ STRANE

VIAC FOTO ŠEBOVEJ AJ JEJ SYNČEKOV NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia