Keď KATKA KOŠČOVÁ (37) nedávno vydala nový album, kritici sa predbiehali v pozitívnych recenziách. K skladbe Hranica dažďa vznikol klip, v ktorom sa hudobníčka bez rozpakov ukáže bez mejkapu a s mastnými vlasmi.

Celebrita, šoubiznis či štylizované pózy. Toto nemá s prvou slovenskou Superstar absolútne nič spoločné. Druhým fenoménom v rámci jej kariéry je to, že si s manželom Michalom Pivovarom, ktorý je zároveň jej manažérom, vybudovali domov na konci sveta – ako by to nazvali Bratislavčania. V obci Kuková v okrese Svidník si kúpili starý dom, cesta do Prešova im trvá pol hodiny autom.

Chceli volať políciu

„Vo výhľade sme pôvodne mali iný dom, ale kamarátka nás zavolala pozrieť si dom po jej dedkovi. Keď sme vkročili na pozemok, do záhrady, vedeli sme, že je to ono. Náš dom je starý, dispozične všelijako pozliepaný, ale vôbec nám to nevadí. Je nám tam ohromne príjemne. Časť pozemku s hospodárskou budovou od nás kúpila sestra so švagrom a spravili si tam víkendový domček, čiže sme často spolu celá rodina.

Pomestí sa k nám veľké množstvo ľudí a my radi hostíme. Pri mojej práci je úplne jedno, kde bývam, pretože cestujeme po celej krajine. To, že nie som v hlavnom meste, bolo moje rozhodnutie. Žiadne párty a šoubiznisové akcie mi nechýbajú a ani ja im. Chcem tráviť čas s ľuďmi, ktorých mám rada, s tými, s ktorými to dáva zmysel. Nemám potrebu robiť niečo, do čoho sa musím nútiť, a nemám už 20 rokov.

V Bratislave som bola takmer rok a pol, ale necítila som sa tam dobre napriek tomu, že som bývala so sestrou, s kamarátmi. Až keď som sa vrátila do Prešova kvôli štátniciam, pochopila som, že nepotrebujem byť na západe. Kapelu som mala v Prešove, všetko, čo som potrebovala, bolo tam a postupne sa vrátila sestra aj kamaráti, ktorí doštudovali a zamestnali sa na východe. Všetko sa upokojilo, ja som si vydýchla, opäť som sa zakorenila.“

Rodina sa postupne rozrástla o Adama, ktorý je dnes školák, a dvojročnú Aničku. Katka s manželom nám však vysvetľujú, že nie sú vyslovene vidiecke typy. S úsmevom spomínajú príhodu z čias, keď sa do Kukovej prisťahovali. „Práve bolo Lucie, ráno sme vyšli z domu a zistili sme, že nám chýba brána. Chceli sme volať políciu, sused nám však vysvetlil, že to sa v noci čaruje a chlapci menili brány medzi susedmi. Tá naša bola kdesi položená. Ale inak máme super susedov, ktorí nám často nechávajú pred dverami tekvice, broskyne, vajíčka...“

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Ilustračná snímka

Inteligentné zrkadlo aj toaleta: Kúpeľňa budúcnosti prináša technológie pre najnáročnejších

Populárne články
Prvú sobotu po Troch kráľoch sa jubilejným 20. ročníkom Plesu v opere otvorila plesová sezóna na Slovensku. Po prvýkrát sa moderátorského žezla chopili herecké legendy Emília Vášáryová a Martin Huba.

NAJ momenty Plesu v opere: Najprestížnejšia udalosť roka oslávila jubileum

Na začiatku kariéry jej veľmi pomohol HUGO HAAS. Bola jeho žiačkou, hereckou kolegyňou a takisto milenkou.

Herecké šťastie Adiny Mandlovej trvalo 12 rokov. Jej život bol plný dramatických zvratov

Na Slovensku nájdete tri dediny, ktoré majú názov Lúčky.

Na Slovensku sú až tri obce s názvom Lúčky: Ako sa žije pod bielou perinou?

Ilustračná snímka

Neuveriteľné! Ženu s tromi deťmi zachránili po vyše mesiaci v dažďovom pralese

Jaromír Jágr (47) a Elizabeth Kopecká (24)

Špekuláciám o vzťahu Jágra a Hantuchovej odzvonilo: Po svojom boku má túto krásku

Život prišiel z vesmíru. Je to pravda?

Prišiel život z vesmíru?

Zobraziť viac
Diskusia