Adam Bardy (29) je otcom malého Alana, ktorý čoskoro oslávi jeden rok! Rolu otca si pochvaľuje a nesmierne užíva.

Bude to takmer rok odvtedy, čo ste sa stali otcom. Je to veľká zmena?

Je to najsilnejšia úloha, ktorú mám. Neskutočne som sa tešil, keď som sa dozvedel, že Bibi je tehotná. Celé tehotenstvo mi však veľmi rýchlo ubehlo. Myslel som si, že tých deväť mesiacov potrvá dlhšie a ja sa všade budem jej bruškom a tým, že budeme rodičia, chváliť. (Smiech.) Alan bude mať 15. októbra rok a viem, že to je klišé, ale pre mňa to je neskutočná radosť. Tieto pocity ľudia najlepšie pochopia asi až vtedy, keď sa sami stanú rodičmi a prestanú dávať do popredia svoje potreby. Čím viac Alan rastie, tým viac potrebuje otca, čo mňa veľmi teší, lebo je to už teraz skvelý „parťák“.

Takže ste typ otca, ktorý sa aktívne zapája a manželke pomáha?

Áno, určite. V podstate už keď obaja prišli z pôrodnice, tak som sa snažil byť čo najviac nápomocný, aby sme sa s Alanom spoločne zžili. Hneď som sa chopil prvých prebaľovaní, to mi vydržalo až do prvých príkrmov (Smiech.) V podstate vždy sa snažím byť pri každom pokroku a všetkých nových veciach, ktoré sú s Alanom spojené. Aj keď je pravda, že mama je pre neho od začiatku číslo jeden, ale moja úloha otca bude naberať na obrátkach s jeho postupným rastom a vývinom.

TEN JE ALE ROZKOŠNÝ! FOTKY MALÉHO ALANA NÁJDETE V GALÉRII...

Ako najradšej trávite spoločný čas?

S tým časom to je trošku komplikovanejšie. Samozrejme, tým, že som opustil dennú prácu, je ho viac, ale určite nie priveľa… (Smiech.) Ale teším sa aj z maličkostí, napríklad ho mám v nosiči, prechádzame sa po sídlisku a ja sa učím texty. On ma počúva a keď­že mi nerozumie, tak zaspí a ja som vtedy najšťastnejší na svete. (Smiech.)

Adam Bardy konečne prezradil, čo je za jeho odchodom z prezidentského paláca! Všetko sa dozviete v aktuálnom vydaní v predaji do 29.9.2022.

Diskusia