„Som presvedčený, že ju veľmi milujem, a cítim naozaj niečo, čo som ešte nikdy necítil,“ otvorene priznáva spevák Tomáš Bezdeda (36), ktorý má po dlhých rokoch priateľku. Aké má plány s atraktívnou Ivanou (22)? 

Patríš medzi atraktívnych mužov, no v tvojom živote sa žiadna žena dlhé obdobie neobjavila. Bol na to nejaký dôvod? Nemal si záujem alebo neprišla tá pravá...

Asi som nestretol ženu, ktorá by bola taká silná a mala taký nadhľad a akceptovala by veci, ktoré sa okolo mňa dejú. Keď som napríklad na nejakom vystúpení, tak sa baby chcú so mnou odfotiť… Keď som chcel začať nejaký vzťah, stretol som sa s tým, že to stroskotalo na žiarlivosti. A nechcel som byť s niekým, komu to musím stále vysvetľovať, že toto je môj svet. Som verejne známa osoba a to k tomu patrí.

Máš pocit, že si to mal so zoznamovaním ako známy človek ťažšie?

Stretol som sa so situáciami, že povedali na mňa: S tým sa nestretávaj, to je muzikant, bude prelietavý. Máme povesť neverníkov a sukničkárov. Pre mňa bolo náročné nájsť tzv. prístav, kde moja loď pripláva a bude tam kotviť. Momentálne som ten prístav našiel. Je to síce na začiatku, samozrejme, ale mám z toho veľmi dobrý pocit. Po dlhom čase som našiel niekoho, koho som hľadal. Hovorí sa, že človek sa zaľúbi raz alebo dvakrát tak naozaj. Ja zažívam to najsilnejšie, čo som kedy zažil. Môžem to úprimne povedať. Predtým som necítil toto. Niečo mi vnútorne hovorilo, že to nie je ono. A teraz mi ten vnútorný hlas nič nehovorí.

V predošlých vzťahoch si nemal pocit takej tej skutočnej lásky?

Nemal… Nebola tam tá chémia. Hovorí sa, že čas ukáže. Ale neviem. Keď sa s niekým stretneš dva-trikrát... Stretávate sa týždne, ale keď to necítiš, asi to treba skončiť skôr, ako to umelo udržiavať.

Verejnosť vie len o tvojom vzťahu s Adelou Vinczeovou, teraz narážaš na ženy, ktoré si stretol potom a ktoré neboli medializované?

Po Adele som mal ešte jeden vzťah, ale nenazval by som ho vážnym. Dlho som bol sám. Nechcel som byť za každú cenu s niekým. Stretol som sa so ženou, ktorá sa mi páčila, ale nebolo to ono. Často to zlyhávalo práve na tom, že som známa osoba.

Zdroj: ROBO HUBAČ

Myslíš si, že si bol zaškatuľkovaný ešte predtým, ako ťa žena spoznala?

Nechcem povedať, že všetky ženy sú také. Ale do určitej miery áno. Hlavný dôvod bol však ten, že som nenašiel ženu, kde by bola tá chémia.

Už štyri mesiace máš po svojom boku krásnu partnerku. Vaše zoznámenie bolo vo fitku. Bola to láska na prvý pohľad z tvojej strany?

Keď som ju uvidel v tom fitku, okamžite sa mi zapáčila. Možno som spravil chybu, že som ju vtedy hneď neoslovil. Videli sme sa iba raz a potom som si to vyčítal, že čo ak ju už nikdy nestretnem. Nevedel som meno ani nič. Pýtal som sa trénerov na ňu, či ju nepoznajú. Bál som sa, že je to baba, ktorá je tam náhodou. Našťastie ma ona našla na Instagrame, začala ma sledovať a hneď sme si písali.

Nie si teda ten odvážny, ktorý osloví ženu?

Ale som, len som nechcel byť vtieravý. Snažím sa byť opatrný. Som človek veľmi komunikatívny. Aj keď idem na turistiku, tak všetkých zdravím, pokecám. A niekedy to možno nie je dobré, lebo nie každý je taký. Je veľa introvertov, ktorým vadí, že ich pozdravíš a nechcú sa s tebou rozprávať. Ale keď zase nepozdravíš, tak ťa vnímajú ako namysleného. Je to zvláštne, keď si známy človek. Na jednej strane nechceš byť neslušný, no na druhej strane ani vtieravý.

A potom ste išli na rande?

Druhýkrát sme sa stretli na kamarátovej oslave. Písali sme si, že tam obaja ideme, lebo aj ona je jeho kamarátka. Už tam nás jej kamoška odhalila, že si nejako rozumieme.

Prvé rande bolo teda aké?

Stretli sa v jednej kaviarni, kde sme sa veľmi dobre porozprávali. Začali sme sa stretávať častejšie a pamätám si na prvú pusu, ktorá bola v aute. (Úsmev.)

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia