Herečka Elena Podzámska (48) aktuálne žije v trojgeneračnej ženskej zostave, stále verí na lásku.

Mnohí tvrdia, že rok 2020 je mimoriadne náročný, ale vy ste nemali ľahký ani rok 2019, keď vás náhle opustil otec.

Bol to pre nás šok, lebo sme to vôbec nečakali. Jednoducho zaspal v kresle a už sa nezobudil. Skrátka mu prestalo biť srdiečko. My sme sa následne s dcérou nasťahovali k mojej mamine. Pracovne bol minulý rok poznačený týmito zmenami. Ani tento rok nie je úplne ideálny, ale zas ani najhorší, len isté mesiace ma dobehnú. Síce som doteraz pracovala, ale v júli a auguste je práce minimum.

Toto skúškové obdobie, ktoré teraz absolvujem, bude platené až niekedy v októbri, čiže len čakám, nehovorím úplne finančnú krízu, ale mám na mysli, že ma tieto hluché mesiace z finančnej stránky dobehnú a na účte bude menej peniažkov. Pevne dúfam, že nenastane druhá vlna koronakrízy... Ľudia si veselo chodia po svete. Čo už, keď nedokážu žiť bez Jadranu a Talianska? Nech si chodia, ale ak sa to vráti, tak to bude pre nás umelcov, ale aj pre drobných podnikateľov úplne devastačné. Samozrejme, nekritizujem, doprajem, ale bola by som rada, keby sme sa všetci vedeli správať rovnako zodpovedne ako na začiatku koronakrízy.

FOTOGRAFIE OBĽÚBENEJ HEREČKY NÁJDETE V GALÉRII

Spomenuli ste sťahovanie k mame. Teraz žijete v jednom byte tri generácie žien. Nie je to občas náročné?

Chvíľami je to veľmi ťažké, ale naučili sme spoločne fungovať. Je to najmä o veľkých kompromisoch, teda najmä z mojej strany. Nechcem sa teraz stavať do dôležitej pozície, ale predsa len, mama má 75 rokov, je to starší človek, dôchodkyňa, ktorá už má svoje zvyky a na druhej strane je zas jej 16-ročná vnučka tínedžerka, ktorá prechádza pubertou, teda jedným z najťažších období. A ja som niekde medzi nimi dvomi. Ak chcem, aby bol naozaj pokoj, tak potrebujem zabezpečiť, aby medzi nimi dvomi nenastal konflikt, ale ani medzi nami navzájom. Dá sa povedať, že teraz fungujem trošku ako taký hromozvod. (Úsmev.)

Dcéra Radka si nedávno odfarbila vlasy na blond a hneď bol toho plný internet.

Aj som si to zlízla, lebo ona vôbec nechce byť medializovaná. Kým ešte bola menšia, tak neriešila, že sa jej tvárička objavovala vedľa mňa na fotkách, ale teraz, keď už má 16 rokov, si medializáciu vyslovene nepraje. Nerobí jej to dobre. Je to veľký introvert, čo je paradoxné, lebo jej vizáž s tým nekorešponduje. Vyzerá skôr ako taká extrovertná modelka, ale vnútri je utiahnutá. Má úplne iné záujmy, ako som mala ja. Hrá na gitare, kreslí, veľmi veľa číta. Všetko v angličtine, lebo miluje jazyky. Čo však môžem povedať, teraz ju prijali na bilingválne gymnázium, kde sa bude učiť angličtinu aj ruštinu. To je asi všetko, čo môžem prezradiť, lebo ma poprosila, aby som o nej veľmi nerozprávala a hlavne, aby som nedávala jej fotky na internet. Samozrejme, rešpektujem to a priznávam, že som na ňu veľmi pyšná.

O herečkiných depresiách sa dočítate na ďalšej strane...

Len ochutnať!

Nafukovacie nohavice či miniatúry jedla... Spestrite si deň poriadnou dávkou bizarností

Populárne články
Diana Mórová

Herecká diva DIANA MÓROVÁ: Kto boli jej osudoví muži a prečo tak dlho tajila vzťah s Mokrým?

KAROL DUCHOŇ na snímke z roku 1979 so svojou mamou OĽGOU a dcéru DANKOU.

Krivda z detstva: Rodičia KAROLA DUCHOŇA museli atraktívny byt prenechať papalášom

Ilustračná snímka

Veštila som a moje predpovede sa plnili. No stalo sa čosi nevysvetliteľné

Tereza Mašková

Víťazka Superstar si splnila sen: TEREZA MAŠKOVÁ nahrala titulnú pieseň k novej rozprávke

Podnik, kde sa ženil predseda poslaneckého klubu za OĽANO MICHAL ŠIPOŠ, sa na sociálnej sieti pochválil, akí prominentní hostia sa u nich zabávali. Politikom však urobil medvediu službu – bavili sa bez rúšok.

Ruka hore, rúška dole: Poznáme detaily zo svadieb známych politikov

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia