Moment, na ktorý čakalo celé Slovensko. Polícia zadržala podozrivého v prípade zmiznutia mladej študentky VŠMU. Má nim byť dlhoročný zdravotník. Takto ho priviezli na stanicu vo Vajnoroch.

S putami na rukách a v bielom overale ho priviezli na záchranársku stanicu vo Vajnoroch. Podľa informácii portálu tvnoviny.sk mu ihneď začali prehľadávať pracovnú skrinku, ktorú mal do príchodu polície zapečatenú. Čo všetko sa v nej našlo, zatiaľ nie je známe, dodáva Plus Jeden Deň.

FOTO PODOZRIVÉHO NÁJDETE V GALÉRII

Na stanici sa s podozrivým údajne zdržali približne pol hodinu. Zadržaný muž mal na záchranke pracovať už dlhý čas a lieky mal vedieť dávkovať správne, napriek tomu však chýbalo množstvo opiátov. Na základe tohto zistenia ho polícia zadržala.

Soňa začala prednedávnom pracovať v Slovenskom národnom divadle, kde mala v sobotu event. Po ňom išla za kamarátkou do jedného z bratislavských podnikov. Domov však už nedorazila. Zmiznutie dievčaťa nahlásila ešte v nedeľu (10. 9.) večer mama mladej Bratislavčanky. Po vyše 24 hodinách mladú ženu objavili ležať neďaleko petržalskej nemocnice s mnohými ranami po celom tele. Prípad stále nie je objasnený a vyšetruje ho kriminálka.

Diskusia