Prípad mladej študentky VŠMU stále vyvoláva množstvo otázok. Kriminalisti vyšetrujú prípad ako znásilnenie. Soňa bola nezvestná vyše 24 hodín, jej zmiznutie je doteraz veľkou záhadou.

Polícia je momentálne v plnom nasadení a preveruje všetko, čo by im mohlo pomôcť. Podľa informácií TV Markíza majú k dispozícii kamerové záznamy z nočného autobusu, ktorým v osudnú noc išla študentka Soňa. Mala sa tam rozprávať s neznámym mladíkom, ale z autobusu vystúpila sama.

Podľa ďalších informácií prechádzala tmavou uličkou, pričom od jej domova ju delilo 150 metrov. Susedia povedali pre TV Markíza, že ulička je tmavá a úzka a človek nikdy nevie, kto na neho môže striehnuť za rohom. Pravdepodobne ju po ceste domov uniesli, pričom podľa zistení TV JOJ Soni pichali po zmiznutí do stehna a zadku injekcie s liekmi na spanie. Bola nezvestná približne 26 hodín a mala ich dostať viackrát, aby bola celý čas mimo vedomia. Keby dostala celú dávku naraz, bolo by to pre ňu smrteľné.

Takéto lieky na spanie sa nedajú kúpiť v lekárňach, ale používajú sa v nemocniciach. Soňa je stále v rukách lekárov, z danej noci si nič nepamätá a kvôli intoxikácii má zlé pečeňové testy.

Muži zákona sa opäť obrátili na verejnosť. Pátrajú po:

  • vodičoch motorových vozidiel, vybavených kamerou s nahrávaním, ktorí viedli vozidlo v nedeľu (dňa 10.09.2023) v čase od 03.00 hod do 04.00 hod,
  • po Štefánikovej ulici v smere od Hlavnej železničnej stanice na Hodžovo námestie,
  • prípadne v opačnom smere, tzn. v smere od Hodžovho námestia v smere na Hlavnú železničnú stanicu a disponujú kamerovým záznamom, touto cestou ich vyzývame aby nám tento záznam poskytli
FOTKY K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII

Svedkovia môžu zavolať na číslo 158, napísať súkromnú správu na FB Polícia SR - Bratislavský kraj alebo prísť osobne na ktorékoľvek oddelenie Policajného zboru.

Diskusia