Na Zochovej ulici došlo k hrozivej tragédii. V nedeľu (2.10) krátko po 22:15 vrazilo auto do zastávky MHD. Tento incident si vyžiadal 4 obete.

Nehoda si vyžiadala štyroch mŕtvych a šesť zranených. Ako informovala TASR, dvaja z nich boli v kritickom stave a záchranári ich uviedli do umelého spánku. Medzi obeťami sú aj študenti, ktorí mali práve teraz nastúpiť na vysokú školu. Hasičský a záchranný zbor uviedol, že museli ľudí vyslobodzovať aj spod vozidla.

Minister vnútra Roman Mikulec na mieste nehody potvrdil, že vodič šoféroval pod vplyvom alkoholu. Policajný prezident Štefan Hamran uviedol, že mal v krvi 1,6 promile alkoholu. "Podľa toho, čo som videl, tam nie sú evidentné brzdne stopy," uviedol Hamran. Vodič sa mal po nehode správať agresívne.

Podľa informácií Denníka N bol vodič Škody Superb člen Deaflympijského výboru Slovenska. Ide pôvodne o Slovenskú federáciu nepočujúcich športovcov.

Polícia ale žiada verejnosť o pomoc."V prípade ak ste boli svedkom tejto udalosti a disponujete informáciami ktoré môžu napomôcť pri vyšetrovaní jej okolností, žiadame Vás aby ste sa prihlásili na bezplatnom čísle polície 158 alebo nám napísali súkromnú správu na FB Polícia SR Bratislavský kraj spolu s telefónnym číslom a my sa Vám v priebehu dňa ozveme," uviedla na sociálnej sieti.

FOTKY K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia