Týždenník Život teraz prináša ďalšie diely z vašej obľúbenej kuchárskej knihy. Recepty zo života 35 a 36 nájdete vo vybraných stánkoch za exkluzívnu cenu 5,95 € od 6. 5. do 18. 5. 2021.

Keď sme pred vyše dvadsiatimi rokmi začínali s prvou knihou Recepty zo života, nikto nepredpokladal, že sa z nej stane takýto nevídaný fenomén. Odvtedy sa z nej stala najobsiahlejšia a najúspešnejšia edícia kuchárskych kníh na Slovensku. Každý diel je iný, a predsa zaujímavý.

V Receptoch zo života 35
nájdete obyčajné, každodenné varenie, pri ktorom inšpirácie nie je nikdy dosť. Poteší všetkých, ktorým sa s prípravou jedla nechce trápiť hodiny a výsledok napriek tomu stojí za to.
V Receptoch zo života 36
sa môžete tešiť na recepty tradičnej kuchyne – snažili sme sa spojiť klasické domáce recepty s ich netradičnou verziou tak, aby bol výsledok chutný a prispôsobený našej rýchlej dobe.

 V oboch knihách nájdete vyše sto receptov zaradených do prehľadných kapitol, ako sú polievky, chuťovky, slané a sladké jedlá či rôzne prílohy, alebo vychytávky.

Všetky recepty sú overené čitateľmi časopisu Život aj naším šéfkuchárom a šikovnými cukrárkami. Všetky sme ochutnali, tak veríme, že budú chutiť aj vám!

Knihy Recepty zo života nájdete v každom dobrom kníhkupectve alebo si ich môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu s týždenníkom ŽIVOT vo vybraných stánkoch, vždy podľa akciovej ponuky. Aktuálnu ponuku nájdete v stánkoch od 6. 5. do 18. 5. 2021.

Diskusia