Kvízy

Ilustračná snímka
dnes 8:00

Vyznáte sa v literatúre? Tak tento KVÍZ vám nebude robiť problém!

Literatúra je neoddeliteľnou súčasťou ľudskej civilizácie. Dokážete správne doplniť názvy svetoznámych kníh?

OTESTUJTE SA: Ste spoľahlivá alebo vám zodpovednosť nič nehovorí? Zistite, aká je pravda!
22.1. 2022 16:00

Ste spoľahlivá alebo skôr nezodpovedná? Zistite, aká je pravda v našom KVÍZE!

Mať v okolí človeka, na ktorého sa môžete kedykoľvek spoľahnúť, je už v 21. storočí naozaj vzácnosť. Každý má totiž svojich problémov až nad hlavu a zvládať nástrahy každodenného života je pre nás občas naozaj challenge. Ako ste na tom so zodpovednosťou vy? Dokážete si nájsť čas pre seba aj svojich blízkych alebo to občas už skrátka nedávate?

Ženy môžu byť krásne v každom veku.
21.1. 2022 12:00

KVÍZ: Máte menopauzu? A viete, ktoré tvrdenia o prechode sú len mýty?

Každá žena raz dospeje do štádia, ktorého sa mnoho z nás desí. Babie leto života však nemusí byť vôbec taká katastrofa, ako sa na prvý pohľad zdá. S pribúdajúcim vekom sa nielenže zvyšuje počet sviečok na našej narodeninovej torte, ale aj množstvo krásnych chvíľ strávených s rodinou, životným partnerom či vnúčatami. Vďaka nášmu testu zistíte, čo vás čaká a zároveň vám vyvrátime tie najčastejšie mýty, ktoré sú s touto témou neustále spájané.

Washington.
19.1. 2022 8:00

Poznáte hlavné mestá štátov sveta? Ukážte sa v našom KVÍZE!

Učili ste sa ich na zemepise v škole. Niektoré ste už možno zabudli, niektoré štáty svoje hlavné mestá zmenili, vznikli nové štáty s novými hlavnými mestami. A niektorí z vás sa možno domnievajú, že najväčšie mesto je automaticky aj hlavné. Ako dobre sa orientujete v tejto oblasti?

Aký je váš mentálny vek?
15.1. 2022 16:00

Aký je váš MENTÁLNY VEK? Spravte si farebný KVÍZ a zistíte!

Zabudnite na chvíľu koľké narodeniny ste tento rok oslávili. V tomto kvíze sa zameriame na váš mentálny vek, ktorý sa od toho biologického môže poriadne líšiť. Odzrkadľuje totiž vašu vyspelosť, správanie a pohľad na svet. To, ako vnímate farby na obrázkoch v teste portálu Bright Side ukáže, kde sa nachádza vaša myseľ!

Krakov
14.1. 2022 12:00

KVÍZ: Myslíte si, že máte poľštinu v malíčku? Tak sa otestujte!

Poľštine väčšinou rozumie aj našinec, pretože mnohé výrazy majú podobný význam. Ak si myslíš, že máš tento jazyk v malíčku, otestuj sa v dnešnom kvíze. Nie všetko je však také jednoznačné, ako sa môže zdať!

Ilustračná snímka
12.1. 2022 8:00

Je to láska alebo už len zvyk? OTESTUJTE SA a zistite, či je váš partner ten pravý!

Myslíte to s partnerom naozaj vážne? Niekedy nás najlepšie vystihujú naše gestá a skutky. Ste s ním preto, aby ste neboli single alebo preto, že ho naozaj milujete? Odpoveď nájdete v našom kvíze.

Obľúbená telenovela Skrytá vášeň.
8.1. 2022 16:00

Vyznáte sa v obľúbených telenovelách? Otestujte sa!

Nejedna žena si vypĺňa svoje voľné chvíľky sledovaním mexických telenoviel a snívaním o tom, aké by to bolo mať svojho José Armanda. Zvládnete však náš kvíz, ktorý preverí, ako dobre poznáte hlavných hrdinov?

Pápež František sa v pondelok 13.9. 2021 zúčastnil oficiálneho prijatia u Prezidentky Slovenskej republiky Zuzany Čapautovej a následného stretnutia s osobnosťami politického, spoločonského aj kultúrnehon života v záhrade Prezidentského paláca. Na snímke Pápež František, vlastným menom Jorge Mario Bergoglio a Prezidentka Zuzana Čaputová.
7.1. 2022 12:00

TOP UDALOSTI roka 2021 na Slovensku: OTESTUJTE SA, či ich poznáte!

Rok 2021 bol bohatý na udalosti aj na Slovensku. Viete, čo dôležité sa u nás odohralo? Vybrali sme po jednej udalosti z každého mesiaca a vy sa otestujte, či si na ne spomeniete!

Linecké koláče majú mnoho podôb.
5.1. 2022 8:00

Sladký KVÍZ: Milovníci zákuskov sem! Spoznáte všetky vianočné dobroty na obrázku?

Ste milovníkom koláčikov? Tak potom by ste nemali mať problém rozoznať naše vianočné dobroty! Tieto zákusky na žiadnom stole nesmú chýbať. Viete, ktorý je ktorý?

Čo vás čaká v novom roku?
1.1. 2022 16:00

Chcete vedieť, čo vás čaká v novom roku? Náš KVÍZ vám to prezradí!

Posledné dva roky nám ukázali, že nás život vie poriadne prekvapiť a že by sme sa mali snažiť očakávať neočakávané. Pre niekoho to boli roky plné stresu, strachu a zlých správ, pre ďalšieho čas na prehodnotenie svojich priorít a životných krokov. Chcete vedieť, aký bude pre vás blížiaci sa rok 2022? Stačí vyplniť tento test a hneď zistíte, ako to s vami vyzerá.

Ilustračná snímka
31.12. 2021 12:00

KVÍZ: Poznáte silvestrovské a novoročné tradície? Otestujte sa!

Viete, odkedy sa oslavuje Silvester a prečo žena nemohla na Nový rok ako prvá vstúpiť do domu?

V Mrázikovi si Natalja zahrala Nastenku, ktorá sa Slovákom vryla do pamäti. Málokto však vie, že herečka – neskôr profesionálna baletka – si v súkromí prešla obrovským trápením.
29.12. 2021 8:00

KVÍZ: Marfuška, Nastenka či Popoluška? Ktorá rozprávková postava je vám najbližšia?

Vianočné rozprávky sú cez sviatky povinná jazda. Videli sme ich už stokrát a stále ich milujeme! Spravte si náš zábavný kvíz a dozviete sa, ktorá rozprávková postava je vám najbližšia.

Ilustračná snímka
25.12. 2021 16:00

KVÍZ: Poznáte všetky vianočné tradície? Otestujte sa!

Hodina, teda minúta pravdy. Overte si, či poznáte tradície, ktoré sú notorické známe a či ich správne dodržiavate.

Kapustnica sama o sebe je zdravá, pokiaľ to nepreženieme s pridaním veľkého množstva soli, údenín a klobás.
24.12. 2021 12:00

Vyskúšajte náš vianočný kvíz! Ako veľmi prežívate Vianoce? Otestujte sa!

Ktorý typ ste vy? Pretrpíte všetky vianočné povinnosti alebo každý rok odrátavate dni do Vianoc?

Vianočné pečenie poteší aj malých.
22.12. 2021 8:00

KVÍZ: Viete aké sú vianočné tradície vo svete? Dokážte, že máte prehľad!

Obdobie adventu je už tradične spojené s rôznymi zvykmi, ktoré dodávajú Vianociam to pravé čaro. Či už ide o zdobenie stromčeka, slávnostnú večeru alebo rozdávanie darčekov, každá krajina má svoje jedinečné spôsoby. Trúfnete si spraviť dnešný kvíz na plný počet bodov?