Kvízy

Libuše Šafránková s manželom Josefom Abrhámom.
16.6. 2021 8:00

NAJSLÁVNEJŠIE MILENECKÉ DVOJICE: Viete, čo museli prekonať? OTESTUJTE SA

Kto by si neprial prežiť obrovskú lásku, pri ktorej cítite v bruchu motýliky a túžite len po jednom: byť s milovanou osobou! Niekomu to vyjde ukážkovo, niekto sa s tým trápi, iný na to doplatí. Ani najslávnejšie milenecké páry to nemali jednoduché! Viete, čo museli zvládnuť?

Ilustračná snímka
12.6. 2021 16:00

Čo viete o BRITSKEJ KRÁĽOVSKEJ RODINE? Otestujte sa

Jednoduchých 10 otázok vám napovie, ako sa vyznáte v zástupcoch britskej monarchie a ich spletitých osudoch.

PRIATELIA
11.6. 2021 12:00

PRIATELIA: Ku ktorej postave z obľúbeného seriálu máte najbližšie? OTESTUJTE SA!

Každý z vás určite pozná jeden z najpopulárnejších amerických seriálov Priatelia. Otestujte sa, s ktorou zo šiestich hlavných postáv toho máte najviac spoločného!

Slovenské liečebné kúpele Piešťany.
9.6. 2021 8:00

NAJZNÁMEJŠIE SLOVENSKÉ KÚPELE: Otestujte sa, čo o nich viete

Na Slovensku sú desiatky kúpeľných miest s liečivými prameňmi na rôzne neduhy. Overte si svoje vedomosti, možno sa vám to raz zíde.

Jozef Golonka
5.6. 2021 16:00

NAŠE NAJZNÁMEJŠIE HOKEJOVÉ HVIEZDY: Zistite, čo o nich viete

V lotyšskej Rige práve pokračujú hokejové majstrovstvá sveta. Slovensko na šampionáte reprezentujú viacerí mladí hokejisti, ktorí nie sú príliš známi. Aj oni však majú šancu byť hviezdami, ako boli kedysi viacerí slovenskí či československí reprezentanti. Čo o nich viete?

Ilustračná snímka
4.6. 2021 12:00

KVÍZ: Čo viete o slovenských speváčkach? Odhaľte pikošky z ich súkromia

Niektoré majú dokonale prepracovanú marketingovú kampaň a hoci nepoznáme takmer žiadnu ich pieseň, vieme aj čo raňajkovali. Iné sa médiám vyhýbajú a súkromie si strážia.

Ilustračná snímka
2.6. 2021 8:00

V zdravom tele zdravý duch: Viete, ktoré choroby úzko súvisia s vašou psychikou? OTESTUJTE SA

V zdravom tele zdravý duch - nie nadarmo sa tento výrok omiela stále dokola ako obohratá platňa. Je totiž dokázané, že psychika je častokrát spúšťačom väčšiny chorôb, ktoré zbytočne liečime tabletkami či rôznymi masťami - pôvod totiž treba hľadať najmä v našom vnútri.

Ilustračná snímka
29.5. 2021 16:00

SUPER TEST pre všetkých psíčkarov: Spoznáte najznámejšie plemená psov na základe obrázka?

Sú neoddeliteľnou súčasťou našich domácností a takisto predstavujú jedného z členov rodiny. Reč je o psoch, bez ktorých si väčšina ľudí svoj život už ani nevie predstaviť. Môžete sa však považovať za skutočného psíčkara? Zistite, či spoznáte nasledujúce plemená len na základe obrázka!

Ilustračná snímka
28.5. 2021 12:00

KVÍZ pre všetkých milovníkov prírody: Čo viete o lesoch? OTESTUJTE SA

Naši slovanskí predkovia verili, že v stromoch sú ukryté duše ľudí, keďže prežijú omnoho dlhšie ako my. Les treba chrániť, a na to aby ste ho správne chránili, by ste ho mali aj dobre poznať.

Ilustračná snímka
26.5. 2021 8:00

NAŠE SPEVÁCKE IKONY: Pamätáte si dávne hviezdy slovenského popu?

Ich hity si spievame doteraz, niektoré z nich sa spevu venujú až dodnes. Sú to jednoducho naše spevácke ikony. Pamätáte si ešte na ne?

OTESTUJTE SA: Načúvate svojmu telu? Zistite, ktoré choroby úzko súvisia s vašou psychikou!
22.5. 2021 16:00

Načúvate svojmu telu? Tento KVÍZ odhalí, ktoré choroby úzko súvisia s vašou psychikou!

V zdravom tele zdravý duch - nie nadarmo sa tento výrok omiela stále dokola ako obohratá platňa. Je totiž dokázané, že psychika je častokrát spúšťačom väčšiny chorôb, ktoré zbytočne liečime tabletkami či rôznymi masťami. Zvládnete spraviť dnešný kvíz na plný počet bodov?

OTESTUJTE SA: Viete doplniť najznámejšie citáty slávnych? Zistite, ako dobre ich poznáte!
21.5. 2021 12:00

Viete doplniť najznámejšie citáty slávnych? Zistite, ako dobre ich poznáte! OTESTUJTE SA!

Každá z nás sa občas cíti „pod psa“ a jediné, čo jej zdvihne náladu, je šálka dobrej kávy, pohár vína alebo spoločnosť priateľky. Na zahodenie však nie je ani povzbudenie prostredníctvom slov, ktoré nás dokážu občas poriadne nakopnúť. Viete doplniť nasledujúce citáty slávnych?

Pri ústnej hygiene odborníci odporúčajú aj medzizubné nite.
19.5. 2021 8:00

OTESTUJTE SA: Viete ako správne dodržiavať zubnú hygienu?

Mať zdravé zuby môže byť nielen snom, ale pri pravidelnom a správnom prístupe o ústnu hygienu aj skutočnosťou. Dodržujete všetky postupy, ktoré nám radia odborníci? Odpoveď vám dá nasledovný kvíz.

Ilustračná snímka
15.5. 2021 16:00

Ste skutočným fanúšikom PRIATEĽOV? Zistite, čo viete o tomto legendárnom sitkome

Spájajú sa nám s detstvom, no pobaviť dokážu úplne všetky vekové kategórie. Aj napriek tomu, že jeden z najúspešnejších seriálov v histórii oslavuje už 26 rokov, konkurenciu si zatiaľ stále nenašiel. Môžete sa považovať za skutočného fanúšika tohto legendárneho sitkomu?

Ilustračná snímka
14.5. 2021 12:00

Spoznáte našich politikov iba podľa očí? OTESTUJTE SA!

Tváre politikov na nás deň čo deň hľadia z televíznych obrazoviek, no dokázali by ste ich spoznať iba na základe pohľadu do očí?

Ilustračná snímka
12.5. 2021 8:00

Spoznáte film podľa jedinej hlášky? OTESTUJTE SA!

Vášniví diváci by mali svoje obľúbené filmy spoznať len na základe jednej hlášky. Radíte sa k nim aj vy? Zistite to vo výbere z najkultovejších filmoch, aké boli kedy natočené!