Kvízy

Brad Pitt
25.8. 2023 12:00

KVÍZ o Bradovi Pittovi: Čo všetko viete o úspešnom hercovi?

Brad Pitt je jedným z najznámejších hercov v Hollywoode. V šoubiznise pôsobí už viac ako tri desaťročia a zahral si v najznámejších filmoch všetkých čias. Ako dobre však Brada Pitta skutočne poznáte? Zistite to v tomto kvíze!

,,Odkedy som si o sebe prečítal, že som teplá bageta a žijem s vysušeným chlapom, tak sa mi otvorili nové obzory slovenskej ľudovej tvorivosti,
23.8. 2023 8:00

KVÍZ Ako dobre poznáte moderátorku Adelu VINCZEOVÚ? Otestujte sa

V tomto kvíze sa dozviete viac o talentovanej moderátorke, ktorá získala srdcia divákov svojím humorom a charizmou. Čaká na vás 10 otázok, ktoré preveria vaše znalosti o tejto známej slovenskej moderátorke. Poďme na to!

Skupina Elán navždy prišla o kamaráta - skvelého hudobníka Vaša Patejdla (vľavo). Ten náhle zomrel vo veku 68 rokov.
21.8. 2023 9:00

KVÍZ o legendárnej skupine ELÁN: Poznáte ich všetky veľké hity? Otestujte sa

V súčasnosti Slovenskom otriasla obrovská tragédia, pri ktorej nás opustil skvelý hudobník z kapely Elán, Vašo Patejdl. Na jeho počesť a počesť kapely, sme si pre vás pripravili kvíz na túto tému.

Lvov,,Ukraine,-,January,23,,2018.,Close-up,Of,Coca,Cola
20.8. 2023 7:00

Ako dobre poznáte slávny nápoj Coca Cola? Plný počet bodov dosiahne málokto!

Vydajte sa na cestu históriou tejto legendárnej značky a odhaľte niekoľko zaujímavých faktov, o ktorých ste doteraz možno netušili.

Kráľovná Alžbeta II.
19.8. 2023 16:00

Kvíz o britskej monarchii: Čo všetko viete o zosnulej Alžbete II.? Toto vás prekvapí

Kto by nepoznal zosnulú Alžbetu II., ktorá bola po celé dekády na kráľovskom tróne? Jej vládnutie sa zapísalo do histórie ľudstva. Počas svojej vlády pozitívne ovplyvnila spoločnosť a my vám prinášame kvíz o jej živote.

Levoča
18.8. 2023 12:00

Kvíz: Koľko toho viete o menších slovenských mestách?

V tomto kvíze sa spolu vyberieme na cestu cez rôzne kúty Slovenska, kde sa nachádzajú zaujímavé mestá s bohatými pamiatkami a nezabudnuteľnými príbehmi. Ukážte, ako na tom ste.

Ilustračné foto
16.8. 2023 8:00

KVÍZ Viete, čo robiť pri seknutí krížov? Odpovede, ktoré sa vám zídu

Zúčastnite sa nášho kvízu o seknutí krížov a získajte užitočné informácie o liečbe a správnych postupoch pri seknutí krížov. Otestujte svoje znalosti a naučte sa, ako rýchlo a efektívne reagovať v prípade tohto zranenia.

Letecká snímka polí s kvetmi, ktoré sa nachádzajú pri kvetinovom parku Keukenhof v blízkosti mestečka Lisse v Holandsku 10. apríla 2019.
15.8. 2023 13:00

KVÍZ plný krásy: Spoznajte najpozoruhodnejšie záhrady sveta

Vitajte v kvíze o slávnych záhradách na celom svete! Otestujte si svoje znalosti o najkrajších záhradách sveta pomocou týchto 10 otázok.

Viete, v ktorých krajinách je alkohol nelegálny? Zistite to v našom KVÍZE!
14.8. 2023 11:00

Viete, v ktorých krajinách je alkohol nelegálny? Zistite to v našom KVÍZE!

Máte radi alkohol? V tomto kvíze sa budeme zaoberať rôznymi krajinami a ich pravidlami týkajúce sa alkoholu. Zistíte, v ktorých z nich je alkohol nelegálny.

Ilustračná fotografia
12.8. 2023 16:00

KVÍZ: Ktoré krajiny vedú v tabuľke najvyšších miezd?

Vitajte v našom kvíze, kde sa spoločne pozrieme na priemerné mzdy v rôznych kútoch sveta. Zoznámte sa s krajinami, ktoré vynikajú nielen krásnou prírodou a kultúrnym dedičstvom, ale aj svojimi vysokými priemernými platmi.

Plagát k filmu Oppenheimer.
11.8. 2023 12:00

Film Oppenheimer: Otestujte svoje vedomosti v našom KVÍZE!

Film Oppenheimer prisľubuje emocionálnu jazdu a vizuálny zážitok, ktorý vás zavedie do príbehu J. Roberta Oppenheimera, kľúčovej postavy histórie 20. storočia. Pripravili sme 10 otázok, ktoré vás zavedú hlbšie do sveta tohto filmu.

KVÍZ: Ako dobre poznáte najznámejšie ostrovy sveta? Otestujte sa!
9.8. 2023 8:00

KVÍZ: Ako dobre poznáte najznámejšie ostrovy sveta? Otestujte sa!

Otestujte svoje znalosti a objavte krásy a tajomstvá ikonických ostrovov, ktoré lákajú cestovateľov z celého sveta. Buďte pripravení na dobrodružstvo, kde budete odpovedať na otázky z geografie, histórie a kultúry týchto exotických miest.

KVÍZ: Poznáte skutočné mená známych osobností?
7.8. 2023 17:00

KVÍZ: Poznáte skutočné mená známych osobností? Otestujte sa!

Odhaľte, aké mená sa skrývajú za tvárami, ktoré poznáte z filmov, hudby a ďalších oblastí. Niektoré vás možno poriadne prekvapia.

Ilustračná fotografia
6.8. 2023 8:00

KVÍZ: Preverte svoju finančnú gramotnosť! Dokážete získať plný počet bodov?

Narábať v dnešnej dobe s peniazmi je nesmierne dôležité. Nikto z nás nechce minúť celú výplatu a ostať na nule, nedajbože v mínuse. Zistite, ako ste na tom s finančnou gramotnosťou.

KVÍZ: Uhádnete, ktorá z týchto známych osobností je bohatšia?
5.8. 2023 16:00

KVÍZ: Uhádnete, ktorá z týchto známych osobností je bohatšia?

Zaujíma vás, ktorá z celebrít je nesmierne bohatá? V tomto kvíze sa pozrieme na niektoré z najslávnejších celebrít a ich neskutočné príjmy. Budete mať za úlohu vybrať, ktorá z nich zarobila viac peňazí v priebehu svojej kariéry. Budú to naozaj veľmi známe osobnosti, ale vôbec to nebude jednoduché.

Ilustračná snímka
4.8. 2023 12:00

KVÍZ: Otestujte svoje vedomosti o slávnych metropolách

Ste pripravení otestovať svoje vedomosti a získať nové informácie? Máme pre vás 10 otázok, ktoré zahŕňajú historické udalosti, kultúrne zaujímavosti a inovatívne vlastnosti o najznámejších mestách na svete.