Kuriozity

Titanic
28.12. 2021 16:00

Titanic vyplavuje stále nové tajomstvá: Toto ste o ňom nevedeli!

zaoceánsky parník Titanic sa 14. apríla 1912 zrazil s ľadovcom. Zrážka spôsobila, že išlo o prvú aj poslednú plavbu. O život prišlo viac ako 1 500 ľudí a incident bol jednou z najväčších námorných katastrof v histórii. To všetko vieme. Ale Titanic ešte nepovedal posledné slovo.

Verešová s rodinou
27.12. 2021 13:59

Ako sviatkujú celebrity: Z fotky Jakaba pôjdete do kolien a kto dostal bábätko pod stromček?

Najkrajšie sviatky v roku si vychutnávajú aj naše celebrity. Ako trávia Vianoce modelka Andrea Verešová, herec Robo Jakab, tenistka Dominika Cibulková a ďalší? Niekto dostal ten najkrajší darček - bábätko.

Ilustračná snímka
26.12. 2021 13:00

Celebrity, ktoré slávia sviatky bez alkoholu! Čo ich k tomu viedlo?

Kedysi boli závislý od alkoholu, no dnes už ani kvapka! Alkohol z ich života išiel bokom.

Najvplyvnejšie ženy.
24.12. 2021 20:00

Spoznajte najvplyvnejšie ženy roka 2021. Inšpirujte sa ich životom

Súčasný rok sa pomaly, ale isto blíži do finále a tak je čas na bilancovanie. Už tradične si patronát nad najvplyvnejšími ženami sveta zobral magazín Forbes. Ten predstavil dámske celebrity, ktoré mali počas roka ten najväčší vplyv na súčasný svet.

Celebrity s výškovým rozdielom
19.12. 2021 13:00

Celebrity, ktoré randia s vyššími ženami. A vôbec im to nevadí

Vyššia žena od muža bola v minulosti poriadne faux pas. Lenže láska nielen hory prenáša, ale aj výškové rozdiely stiera. Preto sa čoraz viac celebrít rozhodlo dať prednosť vzájomným sympatiám ako ohľadom na výšku. Navyše si skvele rozumejú a rozdielne centimetre nevadia ani náhodou.

Mladé celbrity
17.12. 2021 20:00

Hollywoodske prekvapenia. Tieto celebrity sú omnoho mladšie, ako vyzerajú

Každý chce vyzerať mlado a dobre. No vek nie je len o výzore. Mnoho celebrít dokázalo svoju mladosť premeniť na šnúru úspechu. Za pár rokov dokázali toho prežiť viac, ako iní ľudia aj za tri životy. Rozhodne preto nevyzerajú na svoj vek, aj keď tvár majú stále mladú.

Zimné outfity celebrít.
12.12. 2021 13:00

Celebrity v zimnom. Takto vyzerá ich outfit do chladných dní

Zima je obdobím, kedy sa obliekame omnoho viac, ako v iné dni roka. A rovnako tak aj celebrity. Ide o unikátnu možnosť predviesť, čo všetko majú známe osobnosti v šatníku. Skombinovať do dokonalosti a ukázať najnovšie trendy. Ktorou hviezdou sa počas tejto zimy inšpirujete vy?

Puškárová s rodinou
10.12. 2021 20:00

Vianoce ako z filmu: Pozrite, ako sa naše celebrity vyhrali! Taký stromček budete chcieť aj vy!

Na najkrajšie sviatky v roku sú už pripravení! Známe tváre nenechali nič na náhodu a svoje príbytky si vyzdobili, ako sa patrí. Vence, stromčeky, či dekorácie od výmyslu sveta im privádzajú tú pravú vianočnú atmosféru. Niektorí už stihli napiecť aj prvé medovníčky.

Zamilované celebrity.
7.12. 2021 16:00

Celebritné vzťahy 2021. Najhorúcejšie pikošky hviezdnych lások

Šoubiznis je plný dobrodružstiev aj dobrodružných vzťahov. Nielenže sa v ňom neustále menia rebríčky najúspešnejších, tak sa vedia veľmi rýchlo zamiešať aj karty lásky. Aj rok 2021 priniesol niekoľko zaláskovaných prekvapení. Spoznajte najhorúcejšie aférky tohto roka.

Celebrity, ktoré sa zamilovali do zamestnancov.
5.12. 2021 13:00

Celebrity, ktoré zbalili ich zamestnanci. Neuveríte, do koho sa zamilovali

Najprv prešli pohovorom na pracovnú pozíciu a potom si pohovorili viac, ako je bežné. Zrazu zistili, že nezáleží na peniazoch, prestíži, ani na spoločenskom rebríčku. Skrsla medzi nimi láska a tak bol zrazu z pracovného pomeru pomer omnoho vzrušujúcejší.

Čo bonzovali na celebrity?
3.12. 2021 20:00

Čo vyzradili na celebrity ich zamestnanci? Niektoré tajomstvá sú skutočne pikantné

Nemajú to ľahké. Na ich tajomstvá a čriepky zo súkromia je každý zvedavý. A striehne na ne nielen bulvár, ale aj nelojálni zamestnanci, ktorí o celebritách prezradili už pár detailov. Tie sa nemali nikdy dostať na svetlo sveta. Dnes tak hviezdy môžeme poznať inak ako bežne.

Linecké kolieska s pomarančovým džemom budú ozajstnou vianočnou pochúťkou.
2.12. 2021 5:00

VOŇAVÉ OZDOBY: Osviežte si domov dekoráciami Z CITRUSOV

K Vianociam patrí omamná vôňa pomarančov, škorice a citrónov. Vyrobte si sušené ozdoby z citrusov a rozvoňajte svoj domov za pár. Ponúkame vám 17 DRUHOV VOŇAVÝCH DEKORÁCIÍ.

Britka Rachel Brobbin (32) z Chesterfieldu dokáže pomocou mejkapu hotové divy.
30.11. 2021 16:00

Toto ste ešte nevideli: Z krásnej princeznej sa mení na smrtku a čarodejnicu!

Spestrite si deň kuriozitami z týždenníka Život.

Skromné celebrity.
28.11. 2021 13:00

Celebrity, ktoré toho napriek miliónom, nepotrebujú veľa. Vybrali si skromnosť

Predstavujú opozíciu k milionárskym večierkom, luxusným autám a rozmarnému životnému štýlu. Nie že by na tento spôsob života nemali, oni ho dobrovoľne odmietli. Chcú po sebe zanechať svetu niečo viac, ako len informáciu, aký dom si kúpili a koľko utratili za nové auto.

Nemonogamné celebrity.
26.11. 2021 20:00

Monogamia? Pre tieto celebrity zdá sa nič neznamená

Mať pekný vzťah s jediným partnerom je sen mnohých žien a aj väčšiny mužov. Nie každý sa však s týmto vnímaním vzťahu stotožní a aj celebrity na výslní a vrchole spoločenského rebríčka prijímajú aj iný koncept spolužitia. Pre monogamný vzťah akoby neboli stvorení.

Angelina Jolie a Brad Pitt
23.11. 2021 16:00

CELEBRITNÍ POTOMKOVIA: Čo dali slávni rodičia do vienka svojim ratolestiam?

Či chcú alebo nie celebrity na svojich potomkov okamžite po narodení vrhnú objektív pozornosti. Nikto si predsa nechce nechať ujsť pohľad na dieťa známej dvojice.