Kuriozity

Smrtiace miesta planéty.
včera 16:00

Neuveriteľné miesta na Zemi, ktoré skrývajú smrtiace tajomstvá

Ak túžite po zimomriavkach na chrbte, tak máme pre vás turistického sprievodcu, ktorý vám ich zaručí. Na zemi sú totiž miesta, ktoré sa stali atraktívne práve preto, že sú ako vystrihnuté z hororového príbehu. Avšak na rozdiel od vymysleného sveta, skutočne existujú.

Kate Hudson má vkus v móde i v zariaďovaní bytov a domov.
23.1. 2022 18:00

TAPETY sú späť: Pozrite sa, aké vzory si vybrali do svojich domov slávne herečky!

Tapety sú nesmrteľné, vždy znovu prichádzajú do módy. Stačí si vybrať ideálny vzor a urobia z vášho bytu luxusné hniezdočko. Pozrite sa, ako tapety využili na stenách svojich príbytkov známe celebrity.

Zábavné fakty z histórie.
23.1. 2022 13:00

Historické fakty, ktoré vám v škole nikdy nepovedia!

História nemusí byť nudná ani nezáživná a rozhodne to nemusí byť utrpenie ako na hodinách dejepisu. Z učebníc sú žiaľ povystrihované tie najzaujímavejšie príhody, no pohľad do minulosti môže byť plný zábavy aj fascinujúcich faktov.

Celebrity o manželstve.
21.1. 2022 20:00

Neuveriteľné priznania celebrít o manželstve: Neskutočné, čo všetko prezradili!

Mnohé zažijú viac manželstiev, ako si bežný človek dokáže vôbec predstaviť. Niektoré skončia single, iné si dokonca vypestujú dlhotrvajúci vzťah aj v rozbúrených vlnách šoubiznisu. Jedno ich ale spája. Majú k manželstvu čo povedať. A na cudzích skúsenostiach sa dá toho niekedy naozaj dosť naučiť.

Neprestaňte behať ani v zime.
18.1. 2022 16:00

Beháte v zime? Na tieto veci v záujme zdravia nezabudnite

Zima je ideálne ročné obdobie na vybudovanie si kondičného základu. Nemusíte zápasiť s vysokými teplotami, dehydratáciou, len vlastným odhodlaním a sebadisciplínou. Beh vás v zime skvele dostane do formy. Aby ste však boli zdravý je nutné dodržať niekoľko dôležitých krokov.

Celebrity a ich temné stránky.
16.1. 2022 13:00

Celebrity odhaľujú temnú stránku slávy: Toto by ste skutočne nechceli

Byť známou osobnosťou je príťažlivé hlavne pre ľudí, ktorí ani netušia, že lesk a sláva so sebou nesú aj temnú stránku, ktorú nemusí ustáť každý. Zabudnite, že si posedíte v obľúbenej kaviarni, alebo len tak vyrazíte na nákupy do obchodu. A to sú stále iba maličkosti...

Vylepšite si zdravie.
14.1. 2022 20:00

Veci, ktoré vylepšia imunitu prakticky na počkanie

Imunita je nesmierne dôležitá nielen v časoch vrcholiacej pandémie, ale aj ako obranná hrádza pred bežnými ochoreniami, až po rakovinu. Jej budovanie a podpora sú teda dôležité neustále. Ak chcete imunite pomôcť okamžite, máme pár praktických tipov, ktoré zaberajú už do pár hodín.

Mýty o ženskom zdraví.
9.1. 2022 13:00

Najväčšie mýty o ženskom zdraví: Tomuto určite neverte!

Dámy pozor na to, čomu veríte. Svet internetu je plný hoaxov o zdraví, z ktorých mnohé sa stanú dokonca tak opakované, že ich považujeme za pravdivé. No mýtus nech j akokoľvek známy sa nestane prínosom pre váš život. Preto je potrebné byť obozretný, hlavne ak ide o to najcennejšie, čo máme.

Ilustračná snímka
7.1. 2022 20:00

Šoubiznisové bábätká: Ktorým celebritám zmenili život vytúžené prírastky?

Rok 2021 priniesol veľkú radosť do života mnohým naším celebritám. Pozrite sa s nami, ktoré mamičky sa tešia z nového prírastku do rodiny.

Mandarínk sú exotické ovocie, sú však dostupné aj v zime.
4.1. 2022 18:00

5 dôvodov, prečo jesť MANDARÍNKY: Chutné mesiačiky posilňujú pečeň!

Mandarínky máme v našich končinách na stole po celý rok. Ak vám chutia, určite si ich neodriekajte. Ozaj, viete že biele vlákna by ste z mesiačikov odstraňovať nemali?

Celebrity, ktoré odolávajú času.
4.1. 2022 16:00

Sexi aj po štyridsiatke! Tieto hviezdy vykročili proti času

Zdá sa akoby na ne neplatili časové obmedzenia. Ich tvár a telo nielenže odolávajú času, ale vyzerajú s pribúdajúcimi rokmi stále lepšie. Mnohé celebrity sú totiž dôkazom, že s pribúdajúcimi rokmi dokáže pribúdať aj sexepíl.

Ilustračné foto
4.1. 2022 5:00

Nie len sladkosti ničia zuby: POZOR si treba dať aj na tieto jedlá!

Je rozumné sa vyhýbať sladkostiam. Dokážu naozaj urobiť poriadnu škodu v našich ústach. Ale pozor! Cukor ako taký, sa nenachádza len v sladkostiach a sú aj iné jedlá, ktoré poškodzujú náš chrup. Ktoré to sú?

Ilustračná snímka
2.1. 2022 13:00

Prehľad udalostí, ktoré otriasli šoubiznisom: 2021 bol rokom šokujúcich odchodov...

Opustili nás veľké mená, po ktorých ostane PRÁZDNO NIELEN V ICH RODINÁCH, ale aj vo verejnom priestore. Sú ľudia, ktorí sa nahradiť nedajú.

Ilustračná snímka
2.1. 2022 5:00

Najväčšie mýty o ľudskom mozgu! Verili ste im aj vy?

Mozog je pozoruhodnou súčasťou ľudského tela. Napriek tomu, že dnes už vieme o ľudskom mozgu naozaj veľa, stále je tu veľa mýtov a nepodložených faktov.

Ilustračná snímka
1.1. 2022 5:00

Najhoršie zvyky v domácnosti: Našli ste sa v nich?

Niekto upratuje od rána do večera, iní nezoberú metlu, či handru do ruky, ako je rok dlhý. Do ktorej skupiny patríte vy?

Pozitívne správy.
31.12. 2021 20:00

Rok 2021 nebol zlý: Toto sú tie najpozitívnejšie správy!

Každý rok prináša dôvod na úsmev a situácie, pri ktorých si môžeme povedať, že všetko je na dobrej ceste. Zabudnime na chvíľu na pandémiu, ekologické a finančné katastrofy a pozrime sa na okamihy roka 2021, ktoré sľubujú lepšie zajtrajšky ľudstvu aj celej planéte.