Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

PRÍBEHY

 • Je Braňo číslo tri?
  Je Braňo číslo tri?

  Extravagantná boháčka z Košíc NORA MOJSEJOVÁ (47) zverejňuje, že jej súčasný muž spevák BRAŇO MOJSEJ (37) je jej druhým manželom. Kamaráti z mladosti si však pamätajú aj inú svadbu. Prečo sa k tomu nepriznáva?

 • Prečo?
  Prečo?

  Keď bývalý minister zdravotníctva MUDr. ĽUBOMÍR JAVORSKÝ (56) spáchal samovraždu, začali v mnohých hlavách vŕtať otázniky.

 • A čo korzička?
  A čo korzička?

  VLADIMÍR MEČIAR kedysi tvrdil, že vlastní iba korzičku. Zlaté staré časy už zrejme pominuli, v rodine sa začínajú vyskytovať autá, za ktoré by ste si pokojne kúpili byt v Bratislave.

 • Odpustia si?
  Odpustia si?

  PAVLA MIKULÍKA po amputácii pravej nohy previezli do rehabilitačného centra v Kováčovej. Ešte predtým sa však zastavil v penzióne Leberfinger, kde roky žije. Prečo nemá skutočný domov?

 • Dokedy ešte?
  Dokedy ešte?

  Už vyše tri roky sa ťahá kauza sudcu Igora Š., ktorého obvinili z brania úplatku. Súdy ju za celý ten čas nedokázali uzavrieť. Sudca nesúdi, berie časť platu.

 • Opäť tunelovanie?
  Opäť tunelovanie?

  Spor o Kúpele Sliač a Kováčová začal opäť naberať na obrátkach. Fond národného majetku sa totiž rozhodol, že časť z nich predá. VILIAM SOBOŇA, ktorý sa o ne so štátom súdi, je tým pobúrený a tvrdí, že predaj má zakryť tunelovanie kúpeľov.

 • Nový život
  Nový život

  Na Silvestra 2002 odpravil Miloslav Kontra svoje deti, päťročnú Dianku a ročného Milka, a napokon zastrelil aj sám seba. Jeho žena DANA sa odsťahovala, našla si prácu, má nový vzťah a teší sa z osemmesačnej dcérky Danky.

 • Věra Bílá: Chudera, alebo klamárka?
  Věra Bílá: Chudera, alebo klamárka?

  Věra Bílá (51) je vraj celkom bez peňazí. Prečo aj s manželom už desať týždňov býva v prešovskom paneláku u svojho nového manažéra? Utiekla pred dlžobami, ktoré vraj po nej ostali v českých Rokycanoch?

 • Muž, ktorého vystrihávali z topánok, je znovu v nemocnici
  Muž, ktorého vystrihávali z topánok, je znovu v nemocnici

  Bezdomovec Pavol M. bol pred niekoľkými mesiacmi iba ľudskou troskou. Po príchode do čadčianskej nemocnice ho nemohli ani vyzuť. Topánky mal doslova vrastené do nôh. Jeho liečba stála státisíce korún. Dnes je v nemocnici znovu. Vlastnou vinou.

 • Ministerka - Iveta Radičová
  Ministerka - Iveta Radičová

  Nová ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny Iveta Radičová dokázala to, čo sa v našich pomeroch zdá takmer nemožné. Po zverejnení jej nominácie na ministerský post opozícia nereptala.

 • Kriminalistických expertov nevystrihli z detektívnych seriálov
  Kriminalistických expertov nevystrihli z detektívnych seriálov

  Iba jednovaječné dvojčatá majú rovnakú štruktúru DNA a vraj aj písmo. Podobný typ písma majú i súrodenci, príbuzní a dokonca aj manželia, ak im ich vzťah klape.

 • Vo francúzskej base
  Vo francúzskej base

  Rodičov 21-ročnej Lenky a rovnako starej Jany na niekoľko dní ochromil bezmocný strach. Ich dcéry zmizli na ceste do Paríža. Správa Interpolu, že dievčatá žijú, im priniesla pocit úľavy len načas. Francúzska polícia ich totiž zadržala pri prevážaní drog!

 • Je ešte lekárka?
  Je ešte lekárka?

  Speváčku Marcelu Laiferovú sme prekvapujúco stretli na konferencii sexuológov organizovanej pod záštitou prezidenta Slovenskej lekárskej komory, kde vystúpila s príspevkom o umení a sexe.

 • Najmenší Slovák Patrik Fico: Nič nepotrebujem
  Najmenší Slovák Patrik Fico: Nič nepotrebujem

  Keď sme roku 1993 boli za Júliusom Ficom z Bošian, iba 110 centimetrov vysokým mužom, mal jedinú túžbu.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×