Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

PRÍBEHY

 • Nový život
  Nový život

  Na Silvestra 2002 odpravil Miloslav Kontra svoje deti, päťročnú Dianku a ročného Milka, a napokon zastrelil aj sám seba. Jeho žena DANA sa odsťahovala, našla si prácu, má nový vzťah a teší sa z osemmesačnej dcérky Danky.

 • Kde sú peniaze?
  Kde sú peniaze?

  Obrovskú pyramídu z kameňa a zo skla chce vraj postaviť liečiteľ JÁN PRAVDA. Nadácia, ktorá zbiera peniaze na jej vybudovanie, však nemá povolenie.

 • Lekári zďaleka
  Lekári zďaleka

  Keď k nám prišli študovať medicínu, nevedeli po slovensky ani 'ceknúť“. Dnes už so svojimi pacientmi hovoria bez problémov a jediné, čím sa od svojich kolegov líšia, sú ich na prvý pohľad 'žiarivejšie“ biele plášte.

 • Věra Bílá: Chudera, alebo klamárka?
  Věra Bílá: Chudera, alebo klamárka?

  Věra Bílá (51) je vraj celkom bez peňazí. Prečo aj s manželom už desať týždňov býva v prešovskom paneláku u svojho nového manažéra? Utiekla pred dlžobami, ktoré vraj po nej ostali v českých Rokycanoch?

 • Muž, ktorého vystrihávali z topánok, je znovu v nemocnici
  Muž, ktorého vystrihávali z topánok, je znovu v nemocnici

  Bezdomovec Pavol M. bol pred niekoľkými mesiacmi iba ľudskou troskou. Po príchode do čadčianskej nemocnice ho nemohli ani vyzuť. Topánky mal doslova vrastené do nôh. Jeho liečba stála státisíce korún. Dnes je v nemocnici znovu. Vlastnou vinou.

 • Ministerka - Iveta Radičová
  Ministerka - Iveta Radičová

  Nová ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny Iveta Radičová dokázala to, čo sa v našich pomeroch zdá takmer nemožné. Po zverejnení jej nominácie na ministerský post opozícia nereptala.

 • Kriminalistických expertov nevystrihli z detektívnych seriálov
  Kriminalistických expertov nevystrihli z detektívnych seriálov

  Iba jednovaječné dvojčatá majú rovnakú štruktúru DNA a vraj aj písmo. Podobný typ písma majú i súrodenci, príbuzní a dokonca aj manželia, ak im ich vzťah klape.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×