Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

PRÍBEHY

 • Druhýkrát narodený
  Druhýkrát narodený

  „V nemocnici som si našiel aj kamaráta. A jeden doktor mi povedal, že keď sa vyliečim, pôjde so mnou hrať futbal. Už sa na to teším,“ hovorí ANDREJ, ktorému úspešná transplantácia „umelej“ kože zachránila život.

 • Ako som zvládla: Neveru cez internet
  Ako som zvládla: Neveru cez internet

  EVA (47) je síce Slovenka, ale s manželom žije už 18 rokov v Austrálii. Peter si novú lásku našiel paradoxne u nás...

 • Ako som zvládol: Že som gay
  Ako som zvládol: Že som gay

  PAVOL ČAVOJSKÝ (30) z Trnavy je prírodný úkaz. Dvadsaťštyri rokov žil asexuálne a potom zistil, že je gay. Oči mu otvorila smrť štvornohého kamaráta a všemocný internet.

 • Ako som zvládla: Manželstvo s egoistom
  Ako som zvládla: Manželstvo s egoistom

  Vydatá matka dvoch detí išla za mužom do práce, aby podpísal „papiere“ na pôžičku. Našla ho. So spustenými nohavicami u kolegyne, ktorá chýbajúci kus látky zakrývala vlastným telom...

 • Odpustiť sa nedá
  Odpustiť sa nedá

  Ten deň by najradšej vymazali zo svojej pamäti. Udalosť, ktorá V NOVEMBRI 1991 otriasla celým Slovenskom, ich však zasiahla na najcitlivejšom mieste. Siedmi trestanci vtedy pri úteku z leopoldovského väzenia brutálne zavraždili piatich dozorcov – ich otcov, manželov, synov či kolegov.

 • Ako som zvládla: Život s otcom alkoholikom
  Ako som zvládla: Život s otcom alkoholikom

  VERONIKIN otec prepadol alkoholu, keď bola ešte malá. Namiesto milého slova, pohladenia a pomocnej ruky sa vždy dočkala len opileckých scén, nadávok a urážok. Napriek tomu je dnes jeho oporou práve ona a chce mu pomôcť.

 • Vojna o dieťa
  Vojna o dieťa

  „Martinku mi nezoberie žiadny súd,“ hovorí DEZIDER DOSTÁL zo Šintavy. „Nebude ju vychovávať psychicky chorá žena, ktorá je navyše iného vierovyznania ako ja.“ Matka JUDITA je zúfalá. Tvrdí, že manžel ju roky týral a boj o dieťa je jeho osobná pomsta.

 • Trojčatá
  Trojčatá

  ANIČKA, BARBORKA a DOROTKA LEŠKOVÉ sa už vyše dvoch rokov tešia zo života. Krátko nato, ako ich mama MONIKA LEŠKOVÁ (35) priviedla na svet, jej život dlho visel na vlásku. Museli ju držať v umelom spánku a z nemocnice sa vrátila až po piatich mesiacoch.

 • Ako som zvládol: Drogovú závislosť
  Ako som zvládol: Drogovú závislosť

  Začal v šestnástich s heroínom a tejto „značke“ zostal verný do svojich dvadsiatich dvoch rokov. Liečil sa, mal dve recidívy a už takmer päť rokov je čistý. PETER ŽÁR (28) fetoval zo zvedavosti a prestal, lebo mu došli peniaze.

 • Ako som zvládol: Neveru a rozvod
  Ako som zvládol: Neveru a rozvod

  PETER je dnes šťastný muž, lebo žije v kruhu svojej rodiny. Nie vždy to tak bolo. Manželstvo mu vyšlo až na druhý pokus. Na ten prvý spomína nerád.

 • Prečo ju neoperovali?
  Prečo ju neoperovali?

  Keď sa LUJZA pred dvoma rokmi narodila, bola krásna a zdravá. Iba za uškom mala drobnú červenú bodku. Lekári mamičku ubezpečovali, že hemangióm sa vstrebe. Dnes tam má odpornú hrču veľkú ako jablko. A tí istí lekári sa pýtajú, prečo to už dávno nemá vybraté.

 • Ako som zvládol: Alkoholové šialenstvo
  Ako som zvládol: Alkoholové šialenstvo

  „Kým som nevypil aspoň dvadsať poldecákov, ani som sa nepodpísal. No potreboval som oveľa viac.“ Najvernejší priateľ alkohol mu napokon chcel zobrať to najcennejšie, čo má – deti. Láska k nim MARIÁNA MARTANOVIČA (62) zachránila.

 • Eva Dočolomanská: Kam sa stratila?
  Eva Dočolomanská: Kam sa stratila?

  Herečke EVE DOČOLOMANSKEJ (30) mala budúcnosť ležať pri nohách. Všetci si totiž mysleli, že keď má za sebou slávneho strýka MICHALA DOČOLOMANSKÉHO, všade má dvere otvorené.

 • Ako som zvládla: Rozchod v tehotenstve
  Ako som zvládla: Rozchod v tehotenstve

  „Svoj život som si nepred stavovala nikdy dramaticky. Bola som skôr introvertná, čistá jednotkárka a videla som sa buď ako stará dievka, alebo ako matka a manželka klasickej rodiny,“ začala rozprávať svoj príbeh 34-ročná TÁŇA z KOŠÍC.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×