Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

PRÍBEHY

 • Odišiel do dôchodku
  Odišiel do dôchodku

  Dvadsať rokov bol JOZEF NODŽÁK známy ako Majster N. Získal štyroch OTO-v, no ďalší mu nehrozí. Pôvodné televízne relácie pre deti z obrazovky totiž zmizli.

 • Objaviteľ?
  Objaviteľ?

  SLAVOMÍR CHREN (56) z Nových Zámkov je presvedčený, že lokalizoval bájnu Atlantídu a ako prvý na svete rozlúštil najstaršie európske písmo.

 • Storoční
  Storoční

  Najvyššieho veku sa vraj dožívajú ľudia, ktorí neholdujú vysedávaniu, káve, alkoholu, cigaretám a hamburgerom. Požehnané roky a zdravú myseľ im pomáha udržať drina, striedmosť a pocit spolupatričnosti. Veríte tomu? Neverte!

 • Zlí strážnici
  Zlí strážnici

  MARTINČEKOVCI z Kocihy sú šťastní, že ich syn MIŠKO vyviazol zo zrážky s autom len s odreninami. Za jeho liečbu však budú musieť poisťovni zrejme zaplatiť vyše desaťtisíc korún. Dôvod? Nedávali naňho pozor!

 • Návrat lekára
  Návrat lekára

  Jeden z našich najznámejších ortopédov profesor JOZEF VOJTAŠŠÁK vlani odišiel operovať na viedenskú kliniku. Dôvodom bol zákaz činnosti a neskôr aj prepustenie z ružinovskej nemocnice. Po vyše pol roku opäť lieči na Slovensku.

 • Znovu chce žiť
  Znovu chce žiť

  Keď pani SIDÓNIA ŠIBÍKOVÁ (47) požiadala o poručníctvo nad malým MIRKOM (8), nerozmýšľala o tom, že má už tri dospelé deti a sama je v invalidnom dôchodku. Vedela len to, že Mirko má rakovinu a okrem nej nikoho na svete.

 • Trojitá svadba
  Trojitá svadba

  V Gbelciach pri Štúrove bol jedinečný sobáš. Šesťnásobné „áno“ si uprostred mrazivého januára povedali tri sestry a ich ženísi. Aby toho nebolo málo, pridali aj šesťnásobné „igen“ v ostrihomskej katedrále.

 • Hviezdy v oleji
  Hviezdy v oleji

  V ateliéri VIKTORA ŠEFČÍKA (45) sa z pláten pozerajú Igor Timko, Peter Breiner, Peter Lipa či Misha. Spoločnosť im robia židovský rabín, kvetinové zátišia, ale aj citáty z Písma. Umelec je svojrázny človek, Bibliu uňho nájdete prekvapivo aj na intímnom mieste...

 • Odvolaný
  Odvolaný

  V kresle generálneho riaditeľa Slovenského národného divadla skončil DUŠAN JAMRICH (59) koncom minulého roka. Od januára 2006 je zamestnancom divadla s pracovným zaradením „herec“. Jeho zosadenie išlo, samozrejme, ruka v ruke so znížením platu.

 • Nevzdali sa
  Nevzdali sa

  RASTÍK KISS (3) má na pravom očku dvanásť dioptrií, ľavým nevidí vôbec. Napriek tomu však rozoznáva hračky, kreslí si, môže skákať a behať. Jeho otec považuje boj o Rasťov zrak za najťažšie obdobie svojho života. Sám totiž už dlhé roky žije v tme.

 • Najkrajší darček
  Najkrajší darček

  Moderátorka DANA ŠPANKOVÁ (30) a jej manžel gyneko lóg JOZEF ŠPANKA (41) nemuseli pred Vianocami zháňať darčeky. Ten najkrajší dostali už 21. decembra krátko po ôsmej hodine ráno. Vtedy sa im narodila dcéra Lea.

 • Prvá aupairka
  Prvá aupairka

  Chudobnej ZUZANE by pred takmer šesťdesiatimi rokmi nikdy nenapadlo, že uvidí iný svet. A zrazu prišla ponuka opatrovať dieťa tajomníkovi na Československom veľvyslanectve V KODANI. Pre ňu to bol zázrak.

 • Na dieťa mám čas
  Na dieťa mám čas

  Modelka ADRIANA SKLENAŘÍKOVÁ prišla na sviatky k mame do Banskej Bystrice a počas pobytu na Slovensku sa rozhodla prehovoriť o svojich plánoch byť či nebyť matkou.

 • Som tulák a blázon
  Som tulák a blázon

  Jeho majetok sa odhaduje na stovky miliónov korún. Chodí bez ochranky. Má firmy a domy v zahraničí, jachtu, hráva tenis v americkom Senáte... Paradoxne ho najviac „preslávil“ vzťah s českou herečkou Kateřinou Brožovou. Kto je vlastne PETER KOVARČÍK (50)?

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×