Žena, ktorá pred cestou do Turecka na operáciu žalúdočného bypassu vážila 101 kíl, má vážne obavy o svoje zdravie. Tvrdí, že teraz nemôže prestať chudnúť.

Tracey Hutchinson (52) išla pod nôž v januári 2022 a spočiatku bola s výsledkom spokojná. Teraz však tvrdí, že nedokáže prestať chudnúť, čo sa už odrazilo aj na jej nebezpečne nízkej hmotnosti. Tracey z Washingtonu neďaleko Sunderlandu má v súčasnosti len 41 kíl a obáva sa o svoju budúcnosť. "Na začiatku som veľmi schudla. Nemohla som tomu uveriť," cituje Mirror mamu dvoch detí. "Ale keď som dosiahla svoju ideálnu veľkosť, nemohla som prestať. A teraz som sa dostala z jedného extrému do druhého."

Tracey pôvodne plánovala podstúpiť bypass žalúdka v Spojenom kráľovstve. Ale po troch rokoch strávených na čakacej listine sa rozhodlo, že bude mať nárok len na žalúdočný balónik. Zákrok síce podstúpila, ale podľa nej jej nepomohol schudnúť tak, ako dúfala. "Skúsila som to a schudla dva kilogramy. Ale hneď, ako mi balón vybrali, som opäť pribrala," spomína Tracey. Frustrovaná z výsledku sa preto rozhodla podstúpiť bypass žalúdka v zahraničí a začiatkom minulého roka odcestovala do Turecka. S operáciou, následnou starostlivosťou, ktorú dostala, aj s cenou bola spokojná. "Keď som sa vrátila, okamžite som začala vidieť výsledky. A minulý rok v júni som sa vydala s vysnívanou váhou 66 kíl - bola som taká šťastná."

Po svadbe sa však Tracey začala obávať. Chudnutie nabralo na intenzite a teraz sa sama opisuje ako "samá kosť a koža". Chirurg, ktorý ju operoval v Turecku, jej navrhol, aby užívala liek, vďaka ktorému by prestala chodiť na toaletu a mohla pribrať. Tracey však tvrdí, že to zatiaľ neprinieslo takmer žiadny výsledok a ona je "naozaj vystrašená". "Teraz som v štádiu, keď si nie som istá, koľko ešte môžem fyzicky schudnúť. Došli mi nápady, ako to zastaviť. Je to desivé." 52-ročná žena teraz dúfa, že sa nájde niekto, kto jej pomôže.

HROZNÉ, AKO TERAZ VYZERÁ! AKTUÁLNE FOTO TRACEY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia