Po narodení svojich dvojičiek stále odpovedá na tú istú otázku - sú naozaj vaše? Keď uvidíte bábätká 29-ročnej mamičky, pochopíte.

Chantelle Broughton privítala syna Ayona a dcéru Azirah na svete v apríli, pričom Ayon sa narodil so zelenými očami a svetlou pleťou, zatiaľ čo Azirah má hnedé oči a oveľa tmavšiu pleť. Chantelle vysvetlila, že hoci vyzerá ako beloška, v skutočnosti je miešanej rasy a z matkinej strany má nigérijského starého otca, zatiaľ čo otec dvojičiek Ashton (29) je napoly Jamajčan a napoly Škót.

Trojnásobná mama prezradila, že dvojčatá sa od seba pri narodení príliš nelíšili, ale s pribúdajúcimi týždňami začala byť Azirahina pleť "tmavšia a tmavšia". Štvormesačné dvojčatá majú teraz "úplne opačné" povahy, ale vychádzajú spolu dobre. "Som taká rada, že sú také, aké sú - naša vlastná jedinečná malá rodina," cituje LadBible Chantelle, pomocnú zdravotnú sestru z Nottinghamu. "Azirah bola po narodení trochu tmavšia, ale nebolo to poznať. Teraz s pribúdajúcimi týždňami sa dostala do stavu, keď je tmavšia ako jej otec." Detičky sa líšia aj povahami. Kým dievčatko je pokojné, braček Ayon vyžaduje oveľa viac pozornosti.

"Myslím, že aj ich vlasy budú iné," zamyslela sa mamička. "Azirah bude mať husté a kučeravé vlasy a Ayonove budú úplne iné. Už teraz cítiť rozdiel v štruktúre." Chantelle tiež prezradila, že dvojčatá priťahujú veľa pozornosti. "Myslím, že ľudia si budú myslieť, že mám dve rôzne deti s dvoma rôznymi otcami. Ľudia sa zastavujú a hovoria 'panebože', vyzerajú úplne inak. Stalo sa mi, že sa ma ľudia pýtali: ´Sú obe tvoje?´" Dojatá mama na koniec dodala: "Nechcela by som, aby to bolo inak, je to určite jedinečné." A za pravdu jej dávajú aj odborníci, podľa ktorých je šanca, že porodíte takéto dvojičky, jedna k miliónu.

FOTO UNIKÁTNYCH DVOJIČIEK NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia