Nemali pre ňu pochopenie! Sharon Kollmar vo svojich 50 rokoch zatúžila stať sa opäť mamou, čo v jej okolí vyvolalo vlnu pohoršenia. Pre svoje vytúžené bábätko sa rozhodla urobiť aj nemožné.

Bláznivá! Aj takýto prívlastok si vyslúžila Sharon po tom, čo do svojho sna vrazila 25-tisíc libier (30-tisíc eur). Sharon z Long Islandu v New Yorku má z predchádzajúceho vzťahu 11-ročného syna, dieťa však túžila splodiť aj so svojím snúbencom Gusom (60), ktorý je už trojnásobným starým otcom.

Po 10 rokoch single života sa rozhodla nájsť darcu spermií. So svojím plánom sa zdôverila vtedy dlhoročnému priateľovi Gusovi, ktorý však mal iný nápad - dajú sa dokopy ako pár a pokúsia sa o splodenie spoločného potomka. "Nikdy predtým som o tom ani neuvažovala, ale zdalo sa mi to ako skvelý nápad. Vždy bol v mojom i živote môjho syna," priznala pre Mirror Sharon.

Vtedy mala 46, budúci otecko o 10 viac, tak sa hneď do toho pustili. Ich snaha však ani po 2 rokoch neslávila úspech. Aby sa dočkali vytúženého bábätka, museli minúť 25-tisíc libier a podstúpiť umelé oplodnenie. To sa vydarilo hneď na prvý pokus a pár 28. septembra 2021 privítal na svete dcérku Bayleigh Emerson. Dievčatko sa narodilo cisárskym rezom a vážilo 3,5 kila.

Sharon s tehotenským bruškom nájdete na ďalšej strane...

Diskusia