Žena pred 10 rokmi prišla pri streľbe v kine o svojho snúbenca. Vtedy ani len netušila, ako jej táto tragédia zmení život.

Pred desiatimi rokmi, 20. júla 2012, vošiel do kina v meste Aurora v štáte Colorado strelec a počas polnočného premietania filmu Návrat Temného rytiera zabil 12 ľudí a 70 ďalších zranil. Lasamoa Cross (29), teraz Lasamoa Lanier, navštívila film so svojím snúbencom A. J. Boikom, ktorý bol jednou z obetí streľby. V čase úmrtia mal 18 rokov. Podľa People si Lasamoa tri roky po streľbe uvedomila, že policajti, ktorí zasahovali na mieste činu a vypovedali počas súdneho procesu, prežili podobnú traumu ako ona. Rozhodla sa preto niekoľkým z nich napísať listy a poďakovať sa.

Jedným z týchto policajtov bol Cody Lanier. Po tom, ako sa Lasamoa a Cody stretli v reštaurácii, aby sa porozprávali, veci nabrali rýchly spád. V októbri 2021 sa dvojica zosobášila v Colorade. Na svadobnej stránke páru Lasamoa napísala: "Niektoré tragické začiatky majú veľmi krásne vyústenia."

"To, čo malo byť na hodinu, sa zmenilo na štvorhodinový obed, rozprávali sme sa o mojich skúsenostiach zo streľby a o jeho milej kamarátke z detstva Danae, ktorá zahynula pri autonehode v Montane - mala 18 rokov, rovnako ako Aj," napísala Lasamoa na stránke. "Vedel, aká je to obrovská strata v živote, cítila som, že ma chápe inak ako ktokoľvek iný." Cody pre 9News povedal, že Lasamoa "tak trochu vyplnila túto medzeru" a život bez nej si už nevie predstaviť."Príbeh sa začal tak temne a tragicky, ale od toho dňa v reštaurácii sa každý deň píše ten najkrajší a najnetradičnejší príbeh lásky, aký sa kedy odohral," dodala na svadobnej stránke páru šťastná novomanželka.

FOTO MANŽELOV NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia