Musí čeliť hlúpym poznámkam. Vojačka, ktorá sa zúčastňuje aj na súťažiach krásy, si kvôli hejterom na internete vytrpela svoje.

Georgie Goodey z Billericay v Essexe vyhrala súťaž krásy Miss Essex 2019 a titul si udržala tri roky. Teraz dúfa, že bude korunovaná za Miss Veľkej Británie. Nanešťastie, 27-ročná Georgie tvrdí, že za každý pochvalný komentár, ktorý dostane na internete, musí riešiť ďalších 10 kritických, v ktorých sa jej anonymovia vysmievajú z botoxu a výplni pier. Niektorí dokonca zašli tak ďaleko, že navrhli, aby jej pery boli klasifikované ako "národná bezpečnostná hrozba", a posmievali sa jej, že vďaka nim je "viditeľnejšia pre nepriateľa".

"Prišlo mi niekoľko naozaj dosť hrozných komentárov o tom, že som si zničila tvár, že môj pes je atraktívnejší ako ja a že by som nemala byť v armáde kvôli tomu, čo som si dala urobiť na tvári," hovorí Georgie. "Tvrdili, že budem pre nepriateľa viditeľnejšia, pretože mám príliš veľké pery. Videli by moje pery skôr ako zvyšok čaty a ja by som ohrozovala všetkých v mojej čate. Je to smiešne." Mladá vojačka si uvedomuje, že tieto komentáre prichádzajú od ľudí skrývajúcich sa za počítačom. A skutočný život jej len dáva za pravdu. "Je to zbabelé. Ešte sa mi nestalo, že by na ulici niekto prišiel za mnou a povedal mi, že sa mu nepáči, ako vyzerám, alebo že si myslí, že by som nemala robiť svoju prácu. Ak sa ľudia na internete skrývajú za pseudonymy alebo falošné profily, myslím si, že to vypovedá viac o ich charaktere ako o mojom," uviedla pre Mirror Georgie.

Niektorí však zašli ešte ďalej, keď spomenuli jej prácu. "Niektoré komentáre boli osobnejšie," vysvetlila. "Boli tam správy, ktoré hovorili konkrétne o vojenskej jednotke, v ktorej som v tom čase slúžila. Čo sa týka mojej osobnej bezpečnosti, bola som opatrná, no je naozaj nespravodlivé, že niekto iný mohol ohroziť moju bezpečnosť, pretože chcel byť len nepríjemný." Georgie vyhľadala pomoc terapeutov a napriek krutým správam sa nevzdáva svojho sna - stať sa najkrajšou ženou Veľkej Británie.

AKO VYZERAJÚ JEJ PERY, SI POZRITE V GALÉRII...
Diskusia