Super vymakaná žena po 50-ke, ktorá je nútená odháňať mladých ctiteľov palicou, prezradila, že je pripravená opäť randiť. Má to však háčik.

Andrea Sunshine (53) z Londýna je kulturistka s 53 000 sledovateľmi na Instagrame, kde sa jej často ozývajú oveľa mladší muži. A hoci by nemuseli byť márni, Andrea nemá záujem, pokiaľ nemajú šediny, píše Mirror.

"No nemôžem byť pokrytec, pozornosť od mladých chlapov ma vzrušuje, som hrdá na svoju postavu a dosť funguje ako palivo pre moje ego, cítim sa dobre a silná," hovorí. "Ale od mladosti ma chlapci nikdy veľmi nepriťahovali, zaujímali ma skôr zrelí chlapi. Mám rada tých so šedivými vlasmi." Andrea je v súčasnosti slobodná, pred rokmi sa rozviedla so svojím bývalým manželom, pričom zlomené srdce si začala liečiť v posilňovni. Teraz tam maká 3 hodiny denne a rovnako oduševnene sa venuje aj svojej strave. Podľa DailyMail mesačne skonzumuje 150 vajec a až 9,5 kg sladkých zemiakov.

"Som rozvedená už dosť dlho. V podstate fitness životný štýl vstúpil do môjho života hneď po rozvode ako kompenzácia, v tomto období som sa cítila nešťastná a smutná," hovorí 53-ročná dvojnásobná babička, ktorá je opäť pripravená otvoriť svoje srdce pre niekoho zaujímavého. Mladých mužov možno poteší, že hoci uprednostňuje staršieho partnera, úplne nevylučuje, že bude mať mladšieho milenca. "Podstata medzi nami je o chémii, nie o veku, je to otázka toho, ako príjemne vám je s tým, s kým ste," dodala Andrea.

POZRITE SI DYCHVYRÁŽAJÚCE FOTO 53-ROČNEJ ŽENY...
Diskusia