Stretol ju pred rokom na čerpacej stanici, opustenú, vyhladovanú v biednom stave. Dnes to vyzerá, že JURAJ BAČA (32) urobil z Niky filmovú hviezdu.

Na stretnutie prišiel s atypickým účesom, podrastené vlasy mal zopnuté do vrkoča. Ešte pár dní vyčkáva, či nebude musieť pre dokrútky cestovať do Česka, potom sa vráti k pôvodnému účesu. S dlhšími vlasmi, ktoré pestoval kvôli filmovej postave, sa rozlúči.

Okrem toho si veselo pospevuje spolu s rádiom hit Karola Duchoňa. Juraj Bača je rodák z Galanty, podobne ako nezabudnuteľný spevák. Aktuálne spolu so svojou kapelou do repertoára zaraďuje aj jeho hity, v hlave mu skrsol nápad vytvoriť šou najväčších džentlmenov. Na turné by tak oprášili skladby od Františka Kryštofa Veselého, Karola Duchoňa či Karla Gotta. Reálnu podobu tohto projektu však stopol koronavírus. Vystúpenia s kapelou teda stagnujú, Juraj sa však pred pár dňami vrátil z Česka. Po tom, ako bol film Amnestie, v ktorom stvárnil hlavnú postavu, nominovaný na sedem Českých levov, ho objavil aj český filmový trh.

FOTOGRAFIE K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII

Účinkuje v historickom filme, ktorý sa nakrúcal pre potreby Českej televízie. Hrá hlavnú postavu – temného človeka, ktorý dokáže ťažiť z nacistického aj komunistického režimu. Juraj ho stvárňuje pred kamerou v mladom veku, v starobe ho zase hrá český herec Miroslav Mejzlík (69). Slovenskí diváci ho poznajú hlavne z rozprávky Princezna ze mlejna, seriálu Rodinná pouta, milovníci detektívok ho zase neprehliadli v projekte Kriminálka Anděl. Juraj Bača má však v tomto prípade dvojnásobnú radosť z hereckej práce. Jeho pes Nika, malý najdúch, ktorého s láskou nazýva malá tuláčka, dostal zaujímavú pracovnú ponuku. Premiérovo tiež účinkuje vo filme po boku svojho pána.

Článok pokračuje na následujúcej strane

Dom vyzerá navonok obyčajne, vnútri však ukrýva plechovkové kráľovstvo.

Nebudete veriť vlastným očiam! Dom vyzdobený plechovkami od piva vyzerá úžasne

Populárne články
Pre chorého brata je oporou.

Po problémoch v manželstve herca SVÄŤA MALACHOVSKÉHO zasiahla bratova diagnóza

Spolupacientka na chemoterapii Marianne požičala pre zábavu blond parochňu, hoci pred liečbou mala tmavé vlasy.

Rakovina prsníka ju takmer zabila: Marianna žije s metastázami po celom tele

Ilustračná snímka

Zvláštne miesto. Cítiť z neho pokoj, no zároveň nevysvetliteľnú záhadu, akej inde niet...

Diana a Charles

PRINCEZNÁ DIANA bola najkrajšia! Chirurg tvrdí, že má dôkaz

Celý život strávil po boku manželky Dariny, bývalej letušky, s ktorou mali tri deti.

Stano Dančiak miloval jednu z prvých letušiek v Československu. Aký bol skutočne ich vzťah?

Ekobilancia avokáda je zdrvujúca. Je to pravda?

Ekobilancia avokáda je zdrvujúca. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia