V lete ho prepadli na ulici a zbili. Ozajstnej bitke sa VLADIMÍR POLÍVKA (31) nevyhol ani pred kamerou.

Syn slávneho Bolka Polívku (71) a herečky Chantal Poullain (64) prežil pred niekoľkými mesiacmi nepríjemný incident. Nadránom sa vracal z reštaurácie, kde pracuje jeho priateľka, do svojho pražského bytu. Päť minút chôdze od domu ho niekto prepadol. Útočníci ho bili do tváre, kopali do rebier, až stratil vedomie.

„Neviem, kde sa to v ľuďoch berie. Takto surovo niekoho zbiť len pre telefón a kartu, z ktorej aj tak peniaze nedostanú. Veľa hotovosti pri sebe nemal,“ povedala vtedy pre médiá jeho mama. Keď sa zranený herec prebral, dotackal sa naspäť do reštaurácie. Lekári mu diagnostikovali otras mozgu, hospitalizáciu však odmietol. V TV Prima museli zmeniť plán nakrúcania seriálu Slunečná, v ktorom herec hviezdi ako doktor Lukáš Verner. Špecializáciou tohto seriálového lekára je embryológia a umelé oplodnenie.

FOTOGRAFIE K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII

Na Morave

Zdá sa, že dnes je opäť vo forme a znova exceluje pred kamerou. Po Vianociach sa všetci herci vrátili na pľac, práca v ateliéroch sa rozbehla naplno. Mimochodom, najkrajšie sviatky roka herec prežil v kruhu najbližších. „Vianoce som strávil s rodičmi na Morave, kde sme sa navštevovali, a som veľmi vďačný za ten pokoj a voľno.“

Ako je známe, v tejto časti Českej republiky vlastní dom, ktorý postupne rekonštruuje. Ako vraví, veľmi ho to piplanie baví. V tej istej dedine vlastní nehnuteľnosť jeho slávny otec, ktorý je známy aj výrokom, že každé z jeho detí si zaslúži vlastnú matku. Celkovo má šesť detí so štyrmi ženami, takže Vladimír sa má s kým stretávať a utužovať rodinné vzťahy. Podobne ako naše slovenské televízie, aj v Česku sa pre kovid nakrúca v sťažených podmienkach. „Pri nakrúcaní seriálu platia naďalej protiepidemické hygienické opatrenia vrátane pravidelných testov. Na pľaci je naďalej povinné nosenie rúšok, ktoré si herci skladajú len na ostré zábery,“ vysvetlil Filip Roháček z oddelenia marketingu.

Článok pokračuje na následujúcej strane.

Ilustračná snímka

Do úst nevložia ani kúsok mäsa! TIETO HVIEZDY prepadli VEGÁNSTVU

Populárne články
Viera Szijartová na JIS pľúcneho oddelenia pracuje dvanásť rokov.

Sestrička z kovidovej JIS pracuje v kuse od októbra: Vidím, ako sa dusia moji rovesníci!

Medzi Meghan a Buckinghamským palácom to vrie: Hádžu na seba špinu. Na čej strane je pravda?

Medzi Meghan a Buckinghamským palácom to vrie: Hádžu na seba špinu. Na čej strane je pravda?

Starosta MARIÁN MURÍN nám cituje z listu, ktorý posielajú premiérovi.

Oravčania píšu premiérovi: Pustite naše deti do škôl

Profesor Krčméry pracuje v prvej línii, zúčastňuje sa na testovaní.

Máme tu novú epidémiu: Prečo podľa Krčméryho stále nevidíme výsledky lockdownu?

Separ a Tina s deťmi.

Opäť spolu? SEPAR vzal TINU aj s deťmi na luxusnú dovolenku do Dubaja

Kobra tancuje podľa píšťaly. Je to pravda?

Kobra tancuje podľa píšťaly. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia