Hoci mala skromnú svadbu, aj tak chcela byť PRINCEZNÁ BEATRICE (31) krásnou nevestou. Pomáhala jej pri tom odborníčka pôvodom zo susedného Česka.

Bulvár bol k nej neúprosný. Nazýval ju najškaredšou princeznou pre nie veľmi súmernú tvár a kilá navyše. V roku 2008 svet obletela nie príliš vábna snímka. Paparacovia vnučku kráľovnej Alžbety II. (94) princeznú Beatrice prekvapili na dovolenke, pričom jej bikiny pôsobili, akoby boli o niekoľko čísel menšie. Princezná s odstupom času priznala, že fotografia, na ktorej jej neposlušne preteká tuk cez plavky, jej poriadne ubrala zo sebavedomia. Potom však s patričnou noblesou a vtipom dodala, že už nosí oveľa krajšie plavky.

Členka panovníckej rodiny nezmenila len plavky, ale hlavne svoj vzhľad. Spomínaná snímka, ktorá ju zosmiešnila, bola pre ňu ako budíček. Pod dozorom odborníčky sa začala intenzívne venovať pohybu, celé dni jedla iba zeleninu, ovocie a pila veľa pramenitej vody. Výsledok sa dostavil, princezná, ktorá mala od detstva problémy s nadváhou, za rok schudla dvadsať kíl. Dokonca v roku 2010 ako jediná a zároveň prvá členka kráľovskej rodiny zabehla so svojím vtedajším americkým priateľom Davom Clarkom charitatívny maratón v Londýne. Jej bratranec princ William (38) ich zoznámil v roku 2006 na oslave narodením syna herca Piercea Brosnana.

FOTOGRAFIE K ČLÁNKU NÁJDETE V GALÉRII

Dovolenková princezná

Beatrice však musí mať v zuboch médiá aj pre iné záležitosti. Svojho času jej dali ďalšiu prezývku – Dovolenková princezná. Študovala na strednej škole St. George’s School v Ascote odbor dráma, dejepis a filmová tvorba. Pokračovala v štúdiu na vysokej škole Goldsmiths University of London, kde skončila históriu, pracovať sa jej však veľmi nechcelo. Prednosť dávala zábave a barom, počas roka si niekoľkokrát odskočila zo sychravého Spojeného kráľovstva na dovolenku tam, kde je oveľa teplejšie. Páčil sa jej hlavne Karibik.

Nečudo, že verejnosť pobúrila informácia o rekonštrukcii jej apartmánu v londýnskom St. James Palace. Nájom síce platil jej otec, princ Andrew (60), renovácia vo výške 332-tisíc eur však plynula z verejných zdrojov. Afiniti Graham Smith z politickej organizácie Republic sa pre noviny The Sun vtedy vyjadril: „Beatrice je kráľovský zlodej. Nosí titul kráľovská výsosť a žije z peňazí daňových poplatníkov. Mala by titul vrátiť a vysťahovať sa z paláca.“

Článok pokračuje na následujúcej strane.

Len ochutnať!

Nafukovacie nohavice či miniatúry jedla... Spestrite si deň poriadnou dávkou bizarností

Populárne články
Diana Mórová

Herecká diva DIANA MÓROVÁ: Kto boli jej osudoví muži a prečo tak dlho tajila vzťah s Mokrým?

KAROL DUCHOŇ na snímke z roku 1979 so svojou mamou OĽGOU a dcéru DANKOU.

Krivda z detstva: Rodičia KAROLA DUCHOŇA museli atraktívny byt prenechať papalášom

Ilustračná snímka

Veštila som a moje predpovede sa plnili. No stalo sa čosi nevysvetliteľné

Tereza Mašková

Víťazka Superstar si splnila sen: TEREZA MAŠKOVÁ nahrala titulnú pieseň k novej rozprávke

Podnik, kde sa ženil predseda poslaneckého klubu za OĽANO MICHAL ŠIPOŠ, sa na sociálnej sieti pochválil, akí prominentní hostia sa u nich zabávali. Politikom však urobil medvediu službu – bavili sa bez rúšok.

Ruka hore, rúška dole: Poznáme detaily zo svadieb známych politikov

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zatvorené fľaše kradnú priestor. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia