Jej život je plný dramatických i tragických udalostí. Bojovala s chorobami, bola obeťou sexuálneho násilia. Slávna herečka SHARON STONE, ktorá oslávila 65. narodeniny, sa však vždy pozviechala a kráčala ďalej. 

Nie tak dávno na sociálnej sieti zverejnila video, na ktorom sa delí o svoj žiaľ so svojimi fanúšikmi a fanúšičkami. Jej mladší brat Patrik zomrel, príčinou náhlej smrti bol infarkt. Len pred dvoma rokmi jej synovec, práve syn dnes už zosnulého brata, zomrel vo veku iba jedenásť mesiacov na zlyhanie orgánov. Hoci tieto správy znejú tragicky, je to iba zlomok nešťastia, ktoré stíhajú jej rodinu.

S tichým súhlasom

Slávna herečka, ktorá hviezdila hlavne vo filmoch Základný inštinkt (1992) či Kasíno (1995), vyrastala v americkom štáte Pensylvánia so svojimi tromi súrodencami. Už jej rané detstvo bolo poznamenané násilím. Vo svojej biografii herečka spomína, ako ju a jej sestru Kelly obťažoval starý otec, dokonca s tichým súhlasom starej matky. „Zamkýnala nás do izby so starým otcom, aby si s nami robil, čo chcel.“ Nočná mora sa skončila, až keď mala Stone 14 rokov a jej starý otec zomrel. Opisuje, ako sa ho dotkla v rakve, aby sa uistila, že je mŕtvy. „Štuchala som ho a bizarné uspokojenie z toho, že je konečne mŕtvy, ma zasiahlo ako tona ľadu. Pozrela som sa na Kelly a ona pochopila. Mala vtedy jedenásť rokov a bolo po všetkom.“

MICHAL DOUGLAS na rozdiel od nej zarobil milióny.
Zdroj: Movie Stills DB

Celkovo Sharon Stone vo svojej knihe spomienok s názvom The Beauty of Living Twice na mnohých stránkach opisuje, ako bola celý život obeťou bezohľadných mužov – či už na operačnom stole, pred kamerou, alebo aj vo vlastnej rodine. Nielen starý otec totiž zneužíval ju aj jej sestru. Otec Joseph si svoje deti zase plietol s boxovacím mechom.

VIAC FOTIEK SLÁVNEJ SHARON STONE SI POZRITE V GALÉRII

Otec plakal

„Zhodil ma na zem, ťahal ma z kuchyne do pivnice a bil ma opaskom,“ spomína slávna herečka. Prvýkrát sa vzoprela otcovi, keď mala 14 rokov. „Uvedomila som si, že ma trestá za niečo, čo som neurobila. Videla som svojho otca len ako slabocha. Nebojácne som sa mu postavila a povedala mu: ‚Musíš niekoho udrieť, aby si sa cítil ako chlap?‘ Vtedy začal plakať.“ Celkovo správanie členov rodiny talentovanej herečky pripomína horor. Napríklad, keď bola dieťa, musela sa pozerať, ako si jej strýko drží zbraň pri hlave a vyhráža sa, že sa zabije. Neskôr zomrel na následky pádu na svojej chate. Jej brat Mike sa stal v tínedžerskom veku dílerom drog a následne ho odsúdili na desať rokov väzenia.

Sharon Stone vo svojej knihe The Beauty of Living Twice spomína na moment, keď videla kone na dvore ich rodinnej farmy. Keď vyliezla na jedno zo zvierat, rozbehlo sa k šnúre na bielizeň. Než stihla zoskočiť, šnúra jej rozrezala krk zo strany na stranu. Po niekoľkých rokoch a operá­ciách už dnes po nehode nevidno takmer žiadne stopy.

Článok pokračuje na nasledujúcej strane

Diskusia