Písal sa rok 2013 a v médiách sa prepierala najmä práca Sedlmaira. Ten o sebe opakovane tvrdil, že pracuje online a vie zarábať peniaze aj na diaľku. Riešila sa jeho dráha fitnes trénera, či učiteľa angličtiny. Aneta sa poväčšine k profesionálnej kariére svojej lásky bližšie nevyjadrovala, opakovala to, čo on a vždy ho verejne obhajovala ako levica. Prepierať špinavú bielizeň na verejnosti nikdy nechcela a vyhýbala sa tomu. Pri kúpe bytu si nahlas povzdychla.

„Aneta sa dotyčnej pani zmienila, že s manželom Markom to majú všelijaké, že ho musí živiť a on sa do práce nehrnie,“ dozvedeli sme sa. Novú a bývalú majiteľku nehnuteľnosti však nespojila len slabá chvíľka moderátorky a vyžalovanie sa cudzej žene. Nakopilo sa toho oveľa viac…

Aneta dostala kľúče od vysnívaného bytu s veľmi ťažkou karmou. „Pani tam prežila ťažký život. S manželom mali vážne problémy, prežila si tam náročné chvíle. Bolo to neúnosné, detaily si nechám pre seba, ale malo ísť aj o vážne domáce násilie. Celé sa to skončilo rozvodom, preto byt Anete predala. Nie som si istá, či to pani Parišková vedela, ale keďže ona si posťažovala na Marka, tak zrejme aj tá pani na toho svojho chlapa,“ zamýšľa sa zdroj Šarmu.

Rodinku Sedlmairovcov bolo pokope vídať málokedy.
Zdroj: Archív NMH

Pani, ktorá byt Anete predala, neskôr mala  zdravotné problémy a podľa našich informácií podľahla vážnej chorobe... Pariškovej sen o žiarivej budúcnosti po boku milujúceho a najmä polepšeného muža sa azda ani nemohol s týmto pozadím splniť. Jedna žena v nehnuteľnosti preplakala celé noci, prešla si peklom a odrazu, šmahnutím prútika, tam má Aneta nájsť svoju blaženosť?

Priestory nasiaknuté slzami a ťažkou energiou napokon ožili detským džavotom a láskou Marka s Anetou. Mala to byť druhá šanca nového páru, nových obyvateľov. Lenže šťastie netrvalo dlho a Sedlmairovci pokoj a radosť v rodinnom hniezdočku nenašli.

Práve naopak, nezhody vyústili do toho, že Kanaďan si zbalil svojich šesť sliviek a zdrhol do rodnej krajiny. A Pariškovej na pleciach zostala celá starostlivosť o deti, ktoré ešte doplnil synček Nathanko, zostala sama na chod domácnosti a stala sa z nej aj matka samoživiteľka. Nečudo, že aj prominentných obyvateľov dúbravského bytu napokon dostihol rozvod, ktorý sa ťahal rok a pol a zavŕšilo ho odklepnutie súdu v marci 2017.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Diskusia