Aneta Parišková (47) od vlaňajšieho mája riešila vážne zdravotné problémy. Málokto však vie, že si hotovým peklom prešla aj pred desiatimi rokmi.

Ako uvádza týždenník Šarm, bolo to v čase, keď sa schyľovalo sa k jej druhému sobášu s Kanaďanom Markom a neskôr ako čerstvo vydatá pani Sedlmair, plná ideálov a lásky, túžila po rodinnom hniezdočku. Príbeh okolo neho, ktorý vyplával na povrch, je však poriadne šokujúci a najmä znepokojujúci.

Anete v roku 2011 bili svadobné zvony a svet mala namaľovaný naružovo. Nečudo, veď po jej boku stál urastený cudzinec, ktorý jej sľuboval hory doly a zamilovaná jojkárka okrem toho nosila pod srdcom plod ich lásky. Gabrielko sa narodil ešte v ten rok v auguste, ale Parišková, známa aj svojím pragmatizmom, nenechala nič na náhodu. Z prvého manželstva s Čechom Davidom Dočekalom už mala syna Daniela, a tak chcela, aby rozrastajúca sa rodinka mala poriadny domov. Manželia s jedným dieťaťom a s druhým spoločným na ceste opustili Anetin byt v bratislavskej Dúbravke a presťahovali sa do domu v Ivanke pri Dunaji.

FOTOGRAFIE NEHNUTEĽNOSTÍ ANETY PARIŠKOVEJ NÁJDETE V GALÉRII

Stiesnený dvojizbák, ktorý podľa medializovaných informácií strelila za stotisíc eur, vymenila za prenajatú nehnuteľnosť. Nový začiatok však Sedlmairovcom až tak nevyšiel, keďže sa začali čoraz častejšie spomínať nezhody páru. Na idylku to nevyzeralo. Presakovali informácie o hádkach, plači a smútku. Aneta však nie je typ človeka, ktorý zuteká z boja len tak a nehádže flintu do žita.

Rozvážna hviezda sa s manželom rozhodla, že by chceli nový impulz – a tak sa zrodila myšlienka nového bývania. Blondínka rozhodila sieť a v nej jej opäť uviazla rovnaká lokalita, z ktorej zdupkala do Ivanky pri Dunaji.

Dúbravka tak privítala späť prominentnú rodinu rezidentov. Zbalení Sedlmairovci vyložili svoje krabice v priestrannom a slnečnom štvorizbovom byte, kde mali začať lepšiu budúcnosť. „Aneta byt kúpila od istej pani, ktorá v ňom dlhé roky žila s manželom a tromi deťmi. Lenže nebola to žiadna oáza pokoja, kde sa udržiava hrejivý rodinný krb. To ani náhodou. Bola rada, že sa ho zbavila,“ tvrdí zdroj Šarmu, ktorý si na detaily kúpy spred desiatich rokov veľmi dobre spomína.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Krivdy a závisť z minulosti neobchádzajú ani život známych osobností. Niektoré nemali byť nikdy odhalené

Tichá vojna v šoubiznise! Krivda a závisť neobišli Turjanovú, Šoralovú ani Bohdalovú

Populárne články
Krivdy a závisť z minulosti neobchádzajú ani život známych osobností. Niektoré nemali byť nikdy odhalené

Tichá vojna v šoubiznise! Krivda a závisť neobišli Turjanovú, Šoralovú ani Bohdalovú

Deti si dokážu obhrýzať nechty na rukách i na nohách, robí to až 30 percent z nich.

Obhrýzate si nechty? TOTO môže byť dôvod, skúste ho odstrániť.

Rakva princa Philipa prichádza do Kaplnky svätého Juraja.

Dráma na kráľovskom pohrebe: Napäté stretnutie Williama a Harryho!

Ilustračná snímka

Ako si politici a političky poradili s problémom zatvorených kaderníctiev?

1969: Milan Lasica

Poklady z nášho archívu: Ako sa MILAN LASICA labužníkom stal

Dlhé vlasy posilňujú korienky. Je to pravda?

Dlhé vlasy posilňujú korienky. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia