Jej vzťah s Jurajom Mokrým, žiaľ, spoločný potomok neudržal. Rozišli sa v roku 2009, tvrdiac, že za rozchodom nie je tretia osoba.

Umelkyňa Diana Mórová (50) neskôr naznačila, že do svojho života potrebuje akčnejšieho chlapa, ktorý ju neprestane ťahať dopredu. Od toho času sa však po jej boku zatiaľ oficiálny partner neobjavil.

„Ja nikoho neschovávam. To by už bol pri mne, čo by sa schovával. Ale budem sa tešiť, keď príde,“ priznala herečka týždenníku Šarm. „V mojom veku sú už všetci zadaní a je veľmi ťažké si niekoho nájsť, pretože nechcem nikomu rozbiť rodinu. Také veci sa navyše vracajú, čiže to musí byť človek, ktorý už za sebou má nejakú minulosť. Predtým som sa tým zapodievala, kedy to príde, aj som sa preto trápila, ale teraz to nechávam voľne plynúť...“

Napriek tomu, že žiaden muž do jej života nevstúpil, raz za čas ju spájajú s kolegami. Naposledy rozvírila hladinu šoubiznisových vôd vlani, keď manželka Jakuba Prachařa (37) Agáta Hanychová (35) zverejnila kompromitujúce esemesky. Mala ich od manželovho šoféra. Údajne boli dôkazom toho, že Diana a Jakub sa počas talentovej súťaže zblížili. Herečku tieto informácie poriadne nahnevali.

„Priznám sa, nie je mi príjemné, že ma niekto zaťahuje do svojich vzťahových problémov. A verte mi, je mi ľúto, že nemám vedľa seba chlapa, ktorý by sa ma zastal. Keby som mala partnera, nikto by si toto ku mne nedovolil.“ Z ošemetnej situácie napokon vyšla so vztýčenou hlavou. „V podstate by mi malo lichotiť, že v mojom veku môžem konkurovať o toľko mladším,“ uzavrela celý škandál s gráciou.

Aký bol jej vzťah s Kramárom či Maštalírom? A prečo tak dlho tajila vzťah s Jurajom Mokrým? Celý príbeh Diany Mórovej nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od štvrtka 17. septembra).

Matt Damon a Ben Affleck

Hollywoodski spolužiaci: Ktoré známe tváre spolu drali lavice?

Populárne články
Choreograf a režisér Ján Ďurovčík s manželkou.

Dočkal sa! JÁN ĎUROVČÍK sa tesne pred 50-tkou stal otcom. Aké meno dostal jeho vytúžený syn?

Soňa Skoncová prežíva najkrajšie obdobie svojho života. Je tehotná.

BABYBOOM V TOP STARE! Dve moderátorské hviezdičky sa pochválili tehotenským bruškom

„Ku každému vzorcu treba konkrétne príklady z reálnych životných situácií, na čom stroskotáva aj väčšina mojich študentov,“ hovorí docent Ján Šebo.

Kam s peniazmi v ťažkých časoch? Možno vám napovie Oranžová obálka

Do legendárnej marikovskej postele sa pýtali takmer všetky nevesty v 50. a 60. rokoch minulého storočia.

Noblesa a uvoľnenie: Nevesty sa tešili na svadobnú noc v malej posteli v Besnom

Pre zobrazenie celého vtipu kliknite na obrázok.

Začnite týždeň s úsmevom :) TOP 10 vtipov z týždenníka ŽIVOT

Napriek hendikepu sa CHANG a ENG BUNKEROVCI dokázali v živote presadiť.

Najznámejší siamskí bratia nikdy nemali deti. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia