Otcom sa stal na sklonku života. Muž, ktorý by chlapčekovi mohol byť pradedkom, hovorí, že každý deň žije s vedomím, že svojho syna neuvidí vyrastať.

Odborník na výživu Alberto Cormillot teraz robí, čo môže, aby malému dieťaťu doprial čo najviac spomienok. Jeho manželka, 35-ročná Estefania Pasquini, otehotnela s chlapcom po liečbe neplodnosti, píše TheSun. Napriek veku svojho manžela tvrdí, že sa do výchovy syna Emilia aktívne zapája. "Som si vedomý toho, že život nie je nekonečný. Ten malý chlapec je tu a ja ho budem sprevádzať až do určitej chvíle," hovorí otvorene Alberto. "Kým sa tak stane, plánujem si naplno užívať každý deň a robiť si plány, ktoré sú skôr krátkodobé, čo znamená, že si každý deň užívam naplno, ako sa len dá."

Doktor Cormillot zároveň myslí na budúcnosť a neustále necháva svojmu 9-mesačnému synovi zvukové odkazy, ktoré môže v budúcnosti objaviť. "To znamená, že hoci je ešte naozaj dieťa, má telefónne číslo s aplikáciou WhatsApp, v ktorej mu nahrávam zvuky a posielam videá. Veci príliš nedramatizujem, len zaznamenávam realitu života," objasňuje muž, ktorý má už dvoch dospelých synov, Reneeho a Adriana, a tri vnučky. Jeho prvá manželka Monika Arborgast zomrela v roku 2017.

Emilio sa narodil po liečbe neplodnosti.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CZRq_gPO19n/

Doktorovi Cormillotovi, ktorý žije v Argentíne, v roku 2012 diagnostikovali rakovinu hrubého čreva, úspešnou operáciou sa však nádor podarilo odstrániť. Manželia začali budúcnosť dieťaťa plánovať hneď, ako sa dozvedeli, že je na ceste. Chlapček sa tak učí čínsky, pretože podľa doktora to je "jazyk budúcnosti". Okrem toho ho zoznamujú s hrou na organe. "Emilio má človeka, ktorý sa s ním dvakrát týždenne rozpráva, spieva mu a hrá v čínštine. Keďže je to jazyk budúcnosti, chcem, aby si zvykol počúvať ho už ako dieťa, a keď vyrastie, bude sa mu ľahšie učiť," vysvetľuje svoj zámer Alberto. Synovi tiež zabezpečil vychovávateľku, ktorá chodí k nim domov a hovorí po čínsky, aby si zvykol na zvuk tohto jazyka.

Doktor Cormillot je autorom viac ako stovky vedeckých prác prezentovaných na medzinárodných konferenciách a v medzinárodných časopisoch a napísal viac ako 50 kníh prevažne o zdravotnej výchove.

KOĽKO MÁ OTECKO ROKOV A JEHO FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia