Je neprehliadnuteľná! 21-ročná kráska sa stala senzáciou internetu po tom, čo na svojich fanúšikov doslova vyvalila svoje obrovské oči. Presvedčte sa sami.

Študentka Samantha McNab, ktorá pochádza z New Yorku, ale študuje na Floride, zdieľa videá so svojou charakteristickou pózou - hľadí do kamery s naširoko otvorenými očami a prázdnym výrazom - a vďaka tomu zbiera milióny pozretí. "Ľudia hovoria rôzne bláznivé veci o tom, na koho alebo na čo sa podobám - od postáv Tima Burtona, chrobákov, Nicole Richie, pána Beana, Gluma, kreslených postavičiek... nie je takmer nič, čo by som ešte nepočula," povedala Samantha pre NeedToKnow.online.

Veľa ľudí si myslí, že Samantha má problémy so štítnou žľazou alebo s Graveovou chorobou. Nič také sa však nedeje. "V minulosti som sa nechala testovať, veľké oči mám jednoducho v génoch a v rodine," vysvetľuje. Jej najpopulárnejšie video, kompilácia krátkych klipov, v ktorých sa pozerá do kamery, bolo videné 24 miliónov krát a nazbieralo 2,4 milióna lajkov.

Samantha tiež hovorí, že dostáva komentáre od iných žien s podobným "problémom". "Vždy sa im za to posmievali alebo ich šikanovali, ale moje videá im pomáhajú dodať sebavedomie, ktoré potrebujú. To je pre mňa najväčšou odmenou." Mladá Američanka sa ich tiež snaží povzbudiť trefnými slovami: "Hovorím im, že sa mi páči, že mám na sebe túto jedinečnú vec, ktorá mi umožňuje vyniknúť nad ostatnými ľuďmi v dobrom zmysle slova - tak prečo to neprijať?"

SAMANTHIN POHĽAD VÁS DOSTANE! FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia