Žena, ktorú kedysi nazývali „Pizza Lady“, sa podelila o to, ako za jediný rok zhodila viac ako polovicu svojej hmotnosti.

Asistentka zákazníckeho servisu Keighley Muldoon (36) z Port Glasgowa v Škótsku bola taká nespokojná so svojím vzhľadom, že po zmene životného štýlu prešla zo 114 kg a veľkosti 22 na 60 kg a veľkosť 8/10. Ako vysvetlila, priberať začala v roku 2016 počas nešťastného manželstva. Potajomky sa prejedala jedlom a schovávala obaly v nádeji, že sa nikto o jej pôžitkárstve nedozvie. Nadmerné jedenie ju však začalo doháňať a v roku 2019 dosiahla svoju najvyššiu hmotnosť. Po tom, čo Keighley, matka jedného dieťaťa, našla fotografie svojho štíhleho ja z roku 2015, rozhodla sa, že je čas na zmenu.

"Úprimne som nenávidela to, čím som sa stala," cituje Keighley DailyMail. "Ani keď som čakala svojho 17-ročného syna Dylana, nikdy som nebola taká ťažká." V bežný deň si dala na raňajky dvojitý vaječný muffin z McDonald's a k nemu napríklad palacinky a horúcu čokoládu, na obed krabicu štyroch koláčov a na večeru si objednala jedlo z rýchleho občerstvenia, zvyčajne extra veľký kebab alebo veľkú pizzu s hranolkami. "Dostala som prezývku ´pizza lady´, hovorili mi, že pri chôdzi spôsobím otrasy a rozpad budovy," vymenúva Keighley všetky nelichotivé prezývky a posmešky, ktoré zapríčinila jej nadváha.

Keighley keď porodila svojho dnes 17-ročného syna.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/6xYelhqRUn/

Koncom roka 2020 sa mama tínedžera rozhodla, že je čas schudnúť. Nakopli ju päť rokov staré fotografie na Instagrame. "Videla som, ako úžasne a sebavedomo vyzerám. Bolo mi veľmi smutno, rozplakala som sa, keď som tie fotky videla, a želala som si, aby som nikdy nedovolila, aby sa moja váha vyšplhala na 114 kíl." Keighley stratila prvé kilá po tom, čo začala chodiť na dlhé prechádzky v záťažových vestách. Po vstupe do organizácie Slimming World schudla za jedenásť mesiacov ďalších 48 kg, takže jej hmotnosť klesla na 60 kg. "Je to skvelý pocit, keď sa zmestím do svojho starého oblečenia, ako aj keď si môžem dopriať nové. Moje zdravie - fyzické aj duševné - sa výrazne zlepšilo. Mám oveľa viac energie a cítim, že sa mi vrátilo sebavedomie. Páči sa mi, ako vyzerám v zrkadle," teší sa 36-ročná Škótka, ktorá po nevydarenom manželstve teraz skúša šťastie aj na poli lásky.

FOTO ÚŽASNEJ PREMENY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia