Starou mamou na mladé kolená! Kým niektoré ženy sa v jej veku prvýkrát stanú matkami, ona je už babičkou ročného chlapčeka.

Ashleigh Hazleton, teraz 16-ročná, sa v predchádzajúcich mesiacoch cítila zle. Jej mama Haley si myslela, že to je alergia na lepok, keď sa však tínedžerka priznala, že mala sex bez ochrany, Haley si uvedomila, že vo svojom veku sa stane jednou z najmladších babičiek vo Veľkej Británii. Pritom sama Haley sa stala rodičom v 18 rokoch. Teraz pomáha svojej dcére starať sa o syna, zatiaľ čo Ashleigh pracuje na svojom sne stať sa hasičkou. Dokonca šesť týždňov po pôrode bola schopná urobiť maturitné skúšky a neskôr svojho syna Lorenza zobrať na ples.

"Bola som naozaj šokovaná, že som sa v tomto veku stala babičkou, ale rovnako si myslím, že v dnešnej dobe to nie je až také nezvyčajné," povedala pre The Sun Haley, ktorá má ešte 7-ročného syna. "Znamená to tiež, že môžem oveľa viac držať krok s Lorenzom, čo je užitočné, pretože teraz stále všade behá." Haley sa na svoju dcéru nehnevá a nedbá ani na reči ľudí. "Áno, v 14 rokoch sa stala mamou, ale spôsob, akým sa s tým vyrovnala, je úžasný. Je mi jedno, čo kto hovorí, som na Ashleigh veľmi hrdá, a keď si na to všetko spomeniem, ako sa s tým vyrovnala, tečú mi slzy."

Ashleigh sa po skončení strednej chystá na vysokú školu. "Vždy som vedela, že sa budem vzdelávať, takže vrátiť sa do školy naozaj nebolo ťažké. Mala som úžasnú podporu od priateľov a učiteľov - a moja mama sa starala o dieťa. Povedala som si, že v škole si študentka a doma mama. Tento prístup mi pomohol zvládnuť to," dodala 16-ročná tínedžerka.

KOĽKO ROKOV MÁ BABIČKA HALEY, SA DOZVIETE Z FOTO V GALÉRII...
Diskusia