Mama, ktorá mala tri deti vo veku do jedného roka, prezradila, ako to u nich doma vyzerá.

Rachelle Swannie a jej partner Justin sú rodičmi Emmy, ktorá má teraz tri roky, a dvojčiat Reubena a Ashera, ktorí budúci mesiac oslávia dva rôčiky, píše TheSun. Manželia vždy snívali o tom, že budú rodičmi, ale po narodení dvojičiek v apríli 2020 sa museli vysporiadať so situáciou, že majú tri deti vo veku jedného roka a menej. Rachelle, ktorá na svojom kanáli na YouTube zdieľa aktuálne informácie o svojej rodine, priznala, že jednou z najväčších výziev boli bezsenné noci.

"Veľmi dúfam, že minulá noc bola náhoda, pretože všetky tri deti nespali," posťažovala sa mamička z Temeculy. "Taká je realita, keď máte tri deti vo veku jedného roka a menej, v prednej izbe počujete Emmu kričať." S manželom pravidelne bojovali o to, kto bude robiť domáce práce, len aby si mohli oddýchnuť.

"Dnes sa s Justinom pohádame o to, kto pôjde von a bude vybavovať záležitosti, pretože obaja jednoducho zúfalo túžime vypadnúť z domu," vysvetľuje úprimne a pridáva ďalší príklad toho, že mať toľko malých detí naraz nie je žiadna sranda."Zdvihla som Reubena, pretože plakal, a hneď, ako som ho zdvihla, začal plakať jeho brat," hovorí Rachelle a Justin dodal: "Je to aj ten čas v noci, keď sú chlapci pri mne úplne neutíšiteľní a chcú len svoju mamu - to je fáza, v ktorej sa nachádzame, a je to drsné, človeče. Nie je to fér voči tebe a nie je to fér ani voči mne, chcem ti pomôcť a jednoducho nemôžem." Bez ohľadu na to, akým ťažkostiam pár čelí, však Rachelle hovorí, že by to nemenili za nič na svete. "Bez ohľadu na to, aká som unavená, nikdy som šťastnejšia nebola. Viem, že to znie neuveriteľne gýčovo, ale ja a Justin sme o tejto rodine snívali dlho."

Pár, ktorý prišiel o svoje prvé dieťa Brynn krátko po jej predčasnom narodení, teraz v lete očakáva svojho piateho spoločného potomka. Manželia bojovali s problémami s plodnosťou a pri počatí sa spoliehali na umelé oplodnenie, čo Rachelle nepovažuje za samozrejmosť. "Sú dni, keď sa zastavím a zistím, že plačem, pretože moje deti sú najväčšími darmi, aké som kedy dostala, a som za ne nekonečne vďačná," hovorí mamička. Manželom povedali, že majú len jednopercentnú šancu otehotnieť sami, príroda však rozhodla inak a svoje piate dieťa počali prirodzenou cestou.

VIAC FOTO RODINKY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia