Chceli dať synčekovi súrodenca, ultrazvuk dopadol nad ich očakávania.

Genevieve "Genna" Knox (43) v roku 2019 chcela s manželom Kyleom rozšíriť svoju rodinu a dať svojmu synovi, teraz 6-ročnému Liamovi, mladšieho súrodenca. Vo veku 39 rokov sa jej uľavilo, keď ľahko otehotnela a všetko išlo hladko, až kým jej 20-týždňový ultrazvuk nepriniesol obrovské prekvapenie.

Mamička sa o svoj príbeh podelila s Today vysvetľujúc, že ultrazvuková technička sa jej spýtala, či budú mať dvojičky. "Nie, nebudem," odpovedala. "Potom som sa pozrela hore a jasne som videla, že sú tam dve deti." Kalifornská učiteľka hovorí, že keď sa dozvedeli, že privítajú viac detí, cítili sa s manželom ako "najšťastnejší ľudia na svete". "Začala som mať deti neskôr a nevedela som, či vôbec budem môcť mať jedno," hovorí. "Boli sme šťastní." Manželia mali deväť týždňov na to, aby si na túto správu zvykli, kým neprišla ďalšia bomba.

4D ultrazvuk síce potvrdil viac bábätiek, v skutočnosti však boli tri! "Na nič iné si z tej chvíle takmer nepamätám," spomína Genne. "Bola som v úplnom šoku." Teraz už štvornásobná mamička po 33 týždňoch tehotenstva porodila trojčatá - Kaylee, Lily a Ceciliu (3). Dnes dokumentuje rodinné dobrodružstvá na sociálnych sieťach a hovorí, že jej "skryté trojča", dcéra Cecilia, vyčnieva z davu. "Je to veľmi veľká osobnosť," potvrdzuje Genne. "Je veselá a nadovšetko ju milujeme, ale rozhodne kráča v rytme vlastného bubna."

AKO TROJIČKY VYZERAJÚ TERAZ, SI POZRITE V GALÉRII...
Diskusia