Fitnes hviezda, ktorá porodila päť detí za menej ako šesť rokov, sa podelila o to, ako sa deväť týždňov po pôrode dvojičiek dostala späť do formy.

Tridsaťdvaročná Chontel Duncan z austrálskeho Brisbane zhodila tri kilogramy a schudla 3,9 kg telesnej hmotnosti tým, že štyrikrát týždenne makala na hodinách vysokointenzívneho intervalového tréningu (HIIT). A to aj napriek tomu, že počas dvojmesačného obdobia trpela covidom, silným nedostatkom spánku a mala zlomenú nohu, píše DailyMail. Tréningy HIIT pozostávajú z krátkych kôl intenzívnych cvičení trvajúcich 10 až 60 sekúnd s viacerými opakovaniami.

Snímky pred a po, ktoré zdieľala na Instagrame, ukazujú, že Chontel sa opäť pýši vypracovanými brušnými svalmi, spevnenými pažami a štíhlymi stehnami. Ako dodala, kvôli covidu nebola schopná trénovať sedem dní po sebe, pričom musela zvládnuť aj päť detí. Zároveň vyzvala ostatných, ktorí chcú schudnúť, aby na sebe tvrdo pracovali a nenechali sa odradiť tým, čo si myslia ostatní.

"Robte si, čo chcete, to je moja rada! Je mi zle z ľudí, ktorí sa boja, že si budú môcť urobiť koláč a zároveň ho aj zjesť," napísala. "Ak sa niekto chce obetovať, sakramentsky tvrdo pracuje a robí ho to šťastným, tlieskam jeho úsiliu." Začiatkom roka sa Chontel podelila o to, čo bežne zje za deň, aby nabrala svaly a udržala si vypracovanú postavu. Zaneprázdnená mamička si plní tanier výživnými potravinami a denne zje až osem "jedál" a večer si bez problémov dopraje sladkosť. Na Instagrame priznala, že ju "rýchlo omrzí" jesť dookola to isté jedlo, preto sa jej "deň na tanieri" často mení.

"Ako vyťažená mama zisťujem, že výživa je prvá vec, ktorú obetujem. Ľahko sa mi stane, že prvú polovicu dňa zabudnem jesť a popoludní som hladná ako divé zviera. To potom vedie k tomu, že skonzumujem celú svoju telesnú hmotnosť v jedle," napísala. "Alebo si kupujem nejaké hotové jedlo s vysokým obsahom cukru z kaviarne. Mojím cieľom je vrátiť sa k rutine, uprednostniť svoje potreby a dodávať telu energiu, najmä keď žijem z minimálneho množstva spánku," dodala Chontel.

TO SNÁĎ ANI NIE JE MOŽNÉ! POZRITE, AKO CHONTEL VYZERÁ TERAZ...
Diskusia